Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy nap hányszor kell a...

Egy nap hányszor kell a 7-7-5-5-3-3-1-1-es fejést csinálnom, hogy több tejem legyen?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10,5 hetes eddig egy ciciből is jóllakott 3 napja, már kettőből is alig, mindig ki kell pótolnom az előzőleg lefejt tejjel:( Hányszor fejjek így? Félek két szopi között nem termelődik elég a következő szopihoz:(

Eddig reggel és este csináltam, két napja kezdtem, mikorra lesz eredmény?


2009. ápr. 6. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor elkezdtem (1,5 hós volt)akkor minden szopi után csinálta, most már csak napi 4x. Most 6 hónapos.
2009. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az un. horrorfejés. De! Attól még nem biztos, hogy több tejed lesz, hogy így fejsz! Én is csináltam anno, de ált. nem minden nap és csak az ucsó szoptatás után. Szerintem nem érdemes naponta többször csinálni ezt, inkább minden szopi után fejj egy kicsit mindkét ciciből, amíg tényleg jön belőle, attól, hogy nyúzod a cicidet, nem hiszem, hogy több tejed lesz. Igyál sokat, pihenj, amikor csak tudsz, ha alszik a babád és te is tudsz, dölj le picit, egyél rendesen és szoptass igény szerint, ha csökken a tej, inkább tedd mellre többször a babádat, ő vissza fogja hozni a tejedet. Amúgy miből gondolod, hogy nem elég neki amit eszik, sír vagy miért? A mell mindig termeli a tejet, legfőképpen akkor, amikor a baba éppen szopizik!
2009. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!