Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tért már valaki át Cerazette-r...

Tért már valaki át Cerazette-ről Azaliára? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én fél éve szedem a Cerazette-et, de 4 hónapja megállás nélkül vérzek, de már nagyon unom! Kipróbálnám az Azaliát, erről is hallottam, hogy valaki vérzett, de ha már úgyis vérzek, nem mindegy, hogy 9 ezerért, vagy 6-ért vérzek folyamatosan. Gumizni nem fogok, és "Kőbányán sem szeretnék kiszállni"...
2011. júl. 31. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy jártam mint Te :) A Cerazette-t szedtem szülés után,de mindig véreztem.Aztán áttértem az Azaliá-ra,és a helyzet semmit sem változott.Két hónap után azt is abbahagytam,szinte rögtön visszaállt a ciklusom és azóta is rendben van.

Most spirálom van.

2011. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Nekem anya spirál mellett is terhes lett, és elment neki a baba... egy másik orvos (nem aki a Cerazette-et írta) ajánlotta a gyűrűt, de én nem szeretnék magamba semmit se dugdosni...

2011. júl. 31. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Azáliától én is véreztem, ezért kaptam Volina-t. Ez teljesen jó, de ha szoptatsz akkor sajna nem jó.
2011. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy pár választásod!

1-ő: Teljesen mindegy hogy melyiket szeded igyis-ugyis vérzel,=igy meg ugy sincs sex.

2. a spirál

3. No sex!

2011. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát azért létezik gyógyszer ezen a kettőn kívül is (ami esetleg segíthet), úgyhogy szerencsére van még választásod a fenti hármon kívül is! A folyamatos vérzés nem annyira egészséges és a "no szex" sem megoldás.

Szerintem beszélj dokival.

2011. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De igen, így is van szex.

Még szoptatok, szóval akármit nem szedhetek...amúgy tudom, hogy léteznek más fogamzásgátlók, mivel nem 16 évesen szültem, szóval már szedtem pár évig.

A spirállal kapcsolatban már említettem a fenntartásaimat.

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi! De azért közi a válaszokat!

2011. aug. 1. 11:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja ,a folyamatos vérzés miatt is voltam dokinál, mindenféle vizsgálatot elvégzett, még ultrahangozott is, nagyon alaposan megvizsgált, és minden rendben van. Még vérképet is csináltatott, és az is tökéletes lett. Szóval amúgy nem gond ez a vérzés, csak zavaró. Meg ha már ennyi pénzért is vérzek, akkor szedem az olcsóbbat. Nem mindegy sajnos.
2011. aug. 1. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs kérdező! 10.05-ös vagyok. Nem neked szántam, amit írtam, hanem az előttem írónak. Ő vázolta a 3 lehetőséget, ami szerintem nagy marhaság volt. A folyamatos vérzést pedig szerintem a gyógyszer okozza. Én az Azalia-tól véreztem 5 hétig. Mikor abbahagytam (doki tanácsára), elmúlt a vérzés is.
2011. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

10:05 és 17:07, ja, oké :D.

És amúgy tényleg a gyógyszertől vérzek, tudom, nekem is mondta a doki, meg hát magamtól is sejtettem... :)

Szerencsére a férjem nem undorodik tőlem így sem... :D

Köszönöm még egyszer a válaszokat!!!!

2011. aug. 2. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!