Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap kétszer is előfordult,...

Tegnap kétszer is előfordult, hogy az egy hónapos babámból minden kijött. Olyan volt, mintha még több is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem lázas, van tejem, kb. 3 óránként eszik. 3 és fél kilóval született, mostmár 4,3 kiló.

Tegnap látta a doktornő, szerinte minden oké.

Persze utána megint éhes és én megetetem..

Ez nem bukás, szószerint mindent kihányt.

Köszi előre is a válaszokat, nagyon aggódom.


2008. márc. 4. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is előfordult 1-2 ilyen nap. Gyakran úgy láttam, kicsit fel volt spannolva a baba, akár 2-2.5 órával az evés után hihetetlen mennyiséget hányt ki. Hirtelen, csak úgy loccsant a padlón. De én is megetettem utána időben. Ha viszont folyamatosan csinálja, minden étkezés után - tehát éjjel is - akkor szólj a dokinak!

A babám elég aktív egyébként is, és most már 4.5 hónaposan szerintem nagyon látszik, hogy tényleg ideges, érzékeny típus lesz (izzad a tenyere-talpa, ha sír, akkor nagyon fel tudja magát hergelni, hogy szinte beleizzad, ill. pl. tegnap a doktornő hirtelen fordította meg - hát, mintha nyúzták volna...). A véleményem szerint ezért voltak a hányások is, de a súlygyarapodás emellett bőven megvolt.

2008. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát köszi. Mondjuk nálunk sosincs keserves sírás.

Kiegyensúlyozott baba.

2008. márc. 4. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a 7 hetes lanyomnal 5 hetesen fordult ez elo.. egyszer. Szo szerint sugarban jott ki belole minden. Ram hozta a fraszt en meg hivtam a vedonot. Megnyugtatott, hogy normalis.. probaljam megetetni a gyereket, de ha nem ehes akkor ne eroltessem. Csak akkor kell nagy bajra gondolni ha naponta tobbszor elofordul, nem jo hangulatu a baba es nem gyarapszik. Ezeket figyeld te is szerintem. Azota rajottem, hogy elotte setaltattam kint a lanyomat egy orat a havas uton, es ugy felrazhatta a babakocsi, hogy szerintem ez okozta :(
2008. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!