Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés utuán mindegy h mit...

Szülés utuán mindegy h mit iszok a kórházba? V muszáj h ásványvíz legyen?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom h rengeteg folyadékot,lehetőleg szénsavmentes ásványvizet kell inni h beinduljon v több tejed legyen.De tulajdonképpen a folyadék mennyisége számít?vagy bármi lehet-nyilván nem az alkoholos dolgokra gondolok.Ihatok mondjuk almalevet,őszilét stb,az u.olyan jó?
2011. aug. 11. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sok folyadék, már csak a vérveszteség pótlására is ajánlott. vitamin sem árt
2011. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

persze, ihatsz mindent, amitől nem fáj a baba hasa, ezt úgyis ki kell tapasztalni. Persze ne kólát meg narancslét :)

Szerintem a víz azért jobb, mert nincs benne kalória

2011. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rostosat, szénsavasat és puffasztót NEM ihatsz. Szűrtetm bubimenteset vagy teát nyugodtan. Én végig, amíg bent voltam Herbária teát ittam, segített is a tejtermelésben.
2011. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen tényleg számít a folyadék mennyisége is. Én nagyon keveset ittam (és már megint keveset iszom, jó ha meg van a fél liter). Ezért én a terhesség alatt tudatosan növeltem a mennyiséget, hogy a szoptatásra ne legyek rosszul a több folyadéktól. Egy idő után a víztől már hányingerem volt. És rászoktam a levekre, pontosabban felváltva ittam. A kórházba is mindenki gyümölcslét hozott (milyen már vizet vinni látogatóba). Másnap könyörögtem a férjemnek hogy hozzon már vizet, mert majd szomjan halok. Azóta is ha valamiért több folyadékot akartok bevinni leveket iszok, mert az nem oltja úgy a szomjat és abból többet tudok inni. Én azt javaslom, hogy felváltva idd te is.
2011. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ittam rostos őszit, semmi baja a babámnak, azt mondta a védőnő még szülés előtt, hogy almalevet, vagy baracklevet igyak, mert attól nem fáj majd a babám hasa. De a mentes víz jobban esik azóta is, pedig sosem szerettem. Azért vigyázz az édes dolgokkal, nehogy székrekedésed legyen.
2011. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Citrusfélét nem ihatsz! Én epres cappyt ittam,isteni volt,az mentette meg az életemet:-)
2011. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb a viz, legalabb nincs tele mindenfele mudologgal, mint az uditik, a babadnak jobb. Es persze minel tobb szopratos tea! Engem azzal itattak a korhazban, naponta legalabb 3at meg kellett innom.
2011. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!