Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fél szál cigi naponta lehet e...

Fél szál cigi naponta lehet e káros szoptatáskor?

Figyelt kérdés
Sokan most biztosan elrettennek, de már alig van tejem és elkeseredésemben elszívtam egy fél szál cigit. Egyébként se volt sok, de mostmár csak 50 ml van naponta:( az is lefejve
2009. ápr. 12. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Fúú,én úgy, de úgy sajnálom azokat a kicsiket, akiknek el kell viselni valamelyik szülőjének a cigarettaszagát.. :((


Valószínűleg nem hasznos annak az 50 ml tejnek sem.. de a babát nem sajnálod? Hogy már most "megismerkedik" a cigiszaggal?

2009. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Jól mondod! :) Én ölni tudnék, ha egy cigifüstös szagú ember közelít a gyerekemhez!
2009. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
na most biztos lepontoznak, de ha úgy vagy vele, hogy nagyon hiányzik már a cigi, és tejed sincs már rendesen, akkor sztem hagyd a csudába azt az 50 ml-t, szívj el napi 2 szálat, csak mosakodj meg utána, hogy ne érezze rajtad a baba. te is jobban jársz, és ő is sztem.
2009. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó: Én nem pontozlak le! Jobb egy nem idegbeteg anyuka, mint egy idegbeteg! Engem is lehet lepontozni!
2009. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok. Nálam akárhogy fürdik, mosdik ,parfümözik és rágózik valaki, akkor is érzem a dohány szagát. (a ruhán, bőrön, nem tudom, de érzem).


Amúgy 50 ml tej valóban nem sok.. és ha jobban érzed magad napi fél száltól... hát akkor... De szerintem a napi fél szál emelkedni fog.. :(

2009. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
NOs fél szál cigi az két szívást jelent. Akkor is lelkiismeretfurdalásom volt terhesség alatt se dohányoztam és most is kezet mostam de ez csak egy fél szál cigi volt. ennyi. PÁrom is dohányzik de utánna mindig bevesz egy rágót nem úgy nyúl a gyerekhez.
2009. ápr. 12. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok én is.Terhesség alatt tabu a cigi,de mostmár egyre jobban kívánom.de a babómnak rosszat nem akarok.megkérdezhetem,hogy mennyi idős a babád?
2009. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!