Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fél éves a kislányom még...

Fél éves a kislányom még mindig szopik, múlt honapban megjött a menstruáciom, de ebben a honapban még nem, teszteltem ami negativ lett. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy nem állt még rendesen helyre a hormonháztartásod, és egyenlőre össze-vissza jön meg, vagy ha már sokat "késik", csinálj még egy tesztet. Ha nem védekeztek, csak tudd, szoptatás alatt is simán teherbe lehet esni.
2011. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 9 hós volt a lányom mikor először megjött!Majd két hétre rá megint :( utána meg 24 napokra, de volt egy 33 napra is!

17 hós volt mikortól ugyanúgy mensizek mint előtte, 28 napra 4 napig!Szóval az "első" mensi után nekem 8 hónapra állt be rendszeresre!


Ne aggódj ez szopi alatt normális!Ha aggódsz akkor ugyanígy csinálj egy-egy tesztet, és akkor tudod babás vagy e!


20 hónapja szoptató anyuka

2011. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Május végén jún elejébe becsúszva volt meg a menzim, azóta várom és várom:D

Őszintén én örülök, hogy nincs.

(igaz nálunk már megvan a két csemete, harmadikat nem tervezünk)

2011. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!