Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A dm-es Babylove mellbimbó-véd...

A dm-es Babylove mellbimbó-védőkrém hatásos?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én többfélét is kipróbáltam (ezt is), végül a "természet" adta a legjobb gyógyszert. Azt tanácsolták, és szerintem ez ér a legtöbbet, hogy szopi után egy pár csepp anyatejet simíts el a repedéseken, sebeken, vagy ha még időben vagy, az ép mellbimbón.
2008. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tennék hozzá, hogy minél többet legyél melltartó nélkül, otthon szerintem emgoldható, mert ha be van "dunsztolva", az sem segíti a gyógyulást.

Ja, nem írtad, miért kell a krém. Alapból semmilyen krém nem kell, megelőzésképp ne szappanozd/tusfürdőzd a mellet tisztálkodásnál, mert ezek szárítanak. Mindig jól kapja be a baba a cicit, ha fáj, szakítsd meg a vákuumot a kisujjaddal, vedd el tőle, és kezdjétek újra.

2008. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!