Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes a kisfiam. Eddig a...

2 hetes a kisfiam. Eddig a szuletesi sulyahoz plussz 450 gr-t hizott. Kozel 1 hetig hozza kellett taplalnom tapit. Par napja ott tartunk, hogy csak szopizik 2 orankent, majd elegedetten elalszik. Mikorra nyugodhatok meg hogy lesz eleg tejem?

Figyelt kérdés
Viszont furcsi utan a napkozben lefejegetett tejcsit kell adnom uvegbol,mert morogva csuzlizik a cicin.Jol csinalom?Ejjel szopizik 3x.Igy is hatalmas melo ez a tejcsinalas,ontom magamba a leveseket,folyadekot,more milket szedek,fejek.Mindig kuzdenem kell 6 hos koraig?
2009. ápr. 16. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fejjed es ne is adjal neki tapot sem. En ugyanigy csinaltam es hidd el par nap utan kimerito. Azert eszik morogva mert megzavarod a cumisuveggel. Abbol neki nagyon konnyen jon a tej, es a babak altalaba lustak es egy ido utan hozzaszokik az uveghez, majd nem akar a melledrol szopni. Csak tarts ki a rendes szoptatas mellett es egyel akkor amikor ehes vagy es igyal akkor amikor szomjas vagy. Nem kell magadba vagnod annyi mindent. En nem nagyon eszek fozeleket, levest sem, megis van tejem. Attol fog termelodni, hogy minel tobbet szopizik. Ha esetleg nem akar a melledrol, mert nekem is csinalta hogy nem akart onnan enni, de uvegbol igen, ne engedj neki, legy kitarto, dolgozzon meg a tejcsiert. Sokkal konnyebb lesz neked es neki is. Sok szerencset
2009. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!