Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapja szültem.3 hónapig...

5 hónapja szültem.3 hónapig tudtam szoptatni. Megjött a mensesem és nem fogadta el utána a bébi a mellemet, se a lefejt tejet. Az azáliát szedtem, amit nemrég abbahagytam mert. Gond lehet vagy várjak türelmesen amig megjön újra?

Figyelt kérdés
normális ez?mikor kellene megjönnie?van okom aggodalomra, vagy várjak türelmesen amig rendeződneka szervezetemben a dolgok. az azáliát azért hagytam abba mert már nem szoptatok, és mert elég sokat hiztam tőle. amikor megjött 3 hónapos volt a kisfiam és nem fog. el a mellem se a lefejt tejet ezért már nem tudtam szoptatni, azóta viszont nem jött meg, most lesz a kisfiam 5 hónapos. viszon t az azália mellékhatásaként menstruációszerűvérzés is lehet. úgyh nem tudom h most mi van, csak azt h már lassan 2 hónapja nem szoptatom, már meg kellett volna jönnie vagy nem??
2009. ápr. 19. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor menstruáció jelentkezik megváltozik a tej íze és szaga . Általában a menstruáció végeztével javul a tejcsi íze. A szervezetnek regenerálódni kell . Ne szedjél semmit várjál pár hónapot és ha nem jelentkezik spontán vérzés akkor irány a nődoki .Természetesen,ha nyugtalan vagy mehetsz hamarabb is. Vannak babák akik a menstruáció után sem akarja a tejet és a cicit mert valószínűleg emlékszik a kellemetlen ízre és szagra . Légy türelmes vagy irány a doki . Szép napokat !
2009. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!