Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4hetes babad ejjel hanyszor...

4hetes babad ejjel hanyszor szopizik es ezt hogy oldod meg?

Figyelt kérdés
Atjarsz hozza, vagy egy szobaban vagytok? Melled fekteted vagy fotelba kiulsz? Nem alszik el kozben? Estenkent "le tudod magadrol venni"? Nekem ejjel allandoan szopizna...
2011. szept. 6. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Rossz helyre irtam:(
2011. szept. 6. 16:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam kulon szobaba volt a kezdetek ota.

4 hetesen 2-szer ebredt ejszaka. Este 10 korul szopizott utoljara aztan valamikor 1-2 kozott ebredt szopizni. ezutan valamikor hajnali 4-5 korul es utanna reggel 7-8 orakor keltunk. 9 hetes koraban elhagyta az ejjel 1-2 kozotti szopit utanna konnyebb lett. Ra 3 hetre elhagyta a hajnalit is. Azota alszunk szerencsere kiveve ha jon a foga. En ugy oldottam meg, hogy mellettem volt a baba monitor es ha sirt akkor hallottam es mentem at hozza. Ott volt a szobajaba a hintaszekem abba szopiztattam. Nem tettem tisztaba elotte mert szopi alatt mindig rottyantott (bocsi). Mivel szopi alatt eloszeretettel bealudt es sosem evett eleget igy feluton tettem tisztaba. Ettol ismet magahoz tert, felelenkult viszont mar kikakilta magat. :) Ezutan visszatettem cicire es meg szopizott amig bealudt. Igy tettem vissza a kisagyba, ejjel sosem bufiztettem maskent felebredt volna. Nekunk emiatt nem volt gondunk, nem bukott, nem fajt a hasa stb. Az elejen elotte tettem tisztaba de sajnos kozben rotty es ismet cserelhettem a pelust. Ha a vegere hagytam akkor meg felebredt. Igy, hogy feluton felebredt de utanna ismet szopizott arra is jo volt, hogy jollakjon. Ezelott tobbszor ebredt mert mindig ehes maradt, bealudt a cicin.

2011. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2011. szept. 6. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mellettem volt a bölcső, így ha kelt csak felültem az ágyban és ülve megszoptattam.Este 9 körül szopizott, utána 11-12 között, majd 3 óra felé és 5 körül ismét.

Ez kb 6 hetes koráig ment így ,akkor már csak hajnal 4 körül ébredt először és utána még aludt 7-fél 8 ig.7 hetes korától pedig már csak reggel 7körül ébredt.

Én addig aludtam vele a szobájában, amíg éjjel sokszor kelt, aztán amikor már csak hajnalban ébredt, akkor visszamentem a hálószobánkba.Nem kellett bébiőr, rögtön hallottam ha sírt.

2011. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 hetes most a lányom. Nekem azt mondták, hogy 2-3 hónapos koráig ha megoldható egy szobában aludjon anya és baba. Mi így is tettünk kb 1 hétig a babaszobában aludtam egy kiságyon. Majd az apja elvállalt egy munkát, ami miatt nem tudott csak hétvégére haza jönni, így baba átköltözött a mi szobánkba. Jelenleg is ebben a szobában vagyunk.

Az esti etetés így néz ki: fél 9kor, majd 1 körül (ez változó éjféltől 2-ig minden belefér), majd reggel 5-6 között kér újra enni. Végül is így csak egyszer ébred fel. Nem alszik el rajtam, eszik, elválasztja magát majd büfizik és irány az ágy.

2011. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!