Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek idő előtt elapadt a...

Akinek idő előtt elapadt a teje, nem tette mellre a babát pusztán csak az összebújás kellemes érzéséért? Az én babám pl imád cicizni. Ha elapadna a tejem, akkor is mellre tenném. Más gondolja ezt így?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak addig tettem mellre a babámat, amíg volt tejem (8 hónap). Eszembe sem jutott utána mellre tenni. Nekem az már természetellenes lett volna.
2009. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer próbáltam utána, de többet sosem. Uis szegénykém keresgélt, majd üvöltött. Nagyon csalódott volt, h nem kap semmit!

Azóta másképp "szerelmeskedünk". ;)

2009. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem be sem indult a tejem, egy keves lett harom hettel szules utan, de az is jo sok fejessel, meg mindenfele draga csodabogyoval, akkor a babamat mar nem tudtam cicire tenni, mert a ket hetes haszontalan szopas utan mar utalta a mellemet. Gondolom az nem tetszett neki, hogy o csak dolgozik, megsem jon semmi.

Ot hetes koraig fejtem tovabb, akkor elapadt teljesen. Az utolso ket hetben meg mellre raktam estenkent, ha nagyon nyugos volt, de miutan teljesen elapadt mar nem raktam ra soha. Nem akartam becsapni es azt sem akartam, hogy tej nelkul megszokja a komfortszopizast es esetleg rakapjon a cicin valo elalvasra. Nekem is furcsanak tunt a gondolat, hogy a tej nelkuli mellemet szopja a baba, raadasul miutan elapadt az a pici tej is mar nekem is kellemetlen volt, csiklandozott, fajt es egy nagyon kellemetlen, kenyelmetlen erzesem volt kozben.

Nah, meg mint mar irtam, o sem volt odaig az ures mellert...

2009. ápr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!