Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor ha én iszom az...

Most akkor ha én iszom az édeskömény teát, átmegy a tejbe vagy sem?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond...

Ha átmegy, mennyit kell innom ahhoz, hogy hatásos legyen? És mennyi idő alatt megy át?

Pl. ittam egy bögrével és rá 30 percre szoptattam. Ilyenkor gondolom még nem. De a következő szoptatásnál a másik mellből már igen?


2011. szept. 8. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdésedre a választ nem tudom, de én Mecsek tejserkentő teát iszom a kezdetektől, az is édeskömény nagyrészt és az én kisfiamnak nem fáj a hasa, durrogtat nagyokat, úgyhogy biztosan átmegy a tejbe! Most 4 hetes, de nem volt ilyen gondunk. A naggyal Laktoherbet ittam, ő hasfájós volt nagyon.

Bocsi, hogy nem pont a kérdésre válaszoltam, csak gondoltam megosztom veled.

2011. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az én lányom is durrogtat nagyokat, de ettől függetlenül fáj a hasa... :S
2011. szept. 8. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az en kislanyom nem itta a komeny teat igy amikor csinaltam magamnak laktoherb teat raktam bele edeskomenyt is.Javult a hasfajasa.6-8ora amig atmegy a tejbe amit eszel/iszol.
2011. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyit ittál és hány filterből?
2011. szept. 8. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy átmegy. Én zacskós édeskömény teát iszok, ami nem filteres. 2 evőkanál terméshez adok fél liter vizet. Napi egy csészével iszom. Nekünk úgy tűnik beválik. Plusz rendbe hozta az én emésztésemet is és sokan azt mondják tejszaporító hatása is van. De az íze borzalmas.

Van itthon Mecsek baby és Hipp baby édeskömény tea is, de nem akarom még mini manó gyomrát teákkal terhelni. Amíg nem rosszabbodik a helyzet így csináljuk.

2011. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!