Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen fájdalomcsillapítót...

Krisztina27 kérdése:

Milyen fájdalomcsillapítót lehet szedni fogfájásra szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nem mertem bevenni eddig semmit de már elviselhetetlenül fáj.
2011. szept. 12. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ja, és ne a védőnőt kérdezd, hanem a gyerekorvost, neki van hatóanyag táblázata, a védőnőnek nincs, és ő max. azt fogja mondani, ami az adott gyógyszer leírásában szerepel...


Amúgy jobbulást!

2011. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató választ kedves utolsó, remélem sikerül mert még ameddig lehet szeretnék szoptatni.

Az sem megoldás, hogy szedem a gyógyszert mert az csak ideig óráig hat, attól nem oldódik meg a fő probléma.

El fogok menni fogorvoshoz. Még egyszer köszönöm a segítséget.

2011. szept. 12. 16:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj, ha nem muszály. A túl sok fájdalom és gyötrődés, illetve a sok fájdalomcsillapító tejapasztó is lehet. Menj minél előbb fogorvoshoz, egy szuri és kész, már kint van. Én szájsebészetre jártam napokig és előtte majd egy hétig gyógyszereken éltem, míg végül begyulladt az egész arcom és a vége hogy kihúzták a megmenthető fogam és még fel is kellett vágni az ínyemet. Antibiotikumot is szedtem, amitől a pici ordított, de e mellett is szoptattam, nagy nehézségek árán jött vissza az a kevéske tejem (ekkor volt a fiam 3 hetes). Most 8 hónapos és még van egy kis tejem reggel-este. Szóval megúsztam, de a fog nem játék, menj minél előbb dokihoz!
2011. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
bármilyet. koraszülöt lett a lányom és míg a PIC-en feküdt kéárdeztük a főorvosnőt erről. azt mondta akár cataflant is be lehet venni.
2011. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!