Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejhez keverhetek tápszert?

Anyatejhez keverhetek tápszert?

Figyelt kérdés
Délelőtt el kell mennem a 6 hetes babámmal kontroll vizsgálatokra amik tuti tovább tartanak mint amennyi időt kibír a kisfiam evés nélkül. Van még 60ml tejem lefejve de kb 150ml-t szokott enni. Összeönthetek 90ml tápszert 60ml anyatejjel, hogy meglegyen az adagja és meg tudjam etetni? Ja és mennyi ideig lehet hűtés nélkül felhasználni?
2011. szept. 15. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én a következőt csinálnám:


fognám a száraz(!) cumisüveget, beleraknék annyi port, amennyi kell 200 ml tápszerhez. rácsavarnám a tetejét, bedobnám a táskába. reggel beugranék a boltba és vennék egy kisüveges babavizet. ha megéhezik, akkor felönteném a port a babvízzel, összeráznám és ha tudom megmelegítetném. aztán ehet.


anyatejet ne hurcibáld, az néhány óra után már necces.

2011. szept. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem az egyik anyatej elvivős nap estéjén hányt a baba.. hogy attól-e, nem tudom.


Azóta tápit viszek. mielőtt indulok, forralok vizet, úgy megy a cumiba, majd termoszba. Avenntos pohárba a tápi por. Ha túl forró még mikor kell, akkor hideg víz alá teszem az üveget.

Az előző válaszoló lényege is ugyanez, csak másik variáció. :)

egyébként volt már, hogy kevertem a tejet a tápival, de nem itta meg... (de, lehet, hogy már nem kellett neki)

2011. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A kettőtök válaszából összehoztam a nekem megfelelőt: Babavizet vittem+Aventes pohárban a tápszert+üres cumisüveget. :) Köszi még 1x!
2011. szept. 15. 14:05
 4/4 xStefix ***** válasza:

A te kontroll vizsgálatod vagy az övé?

Mert ha az övé, akkor elvileg kéne, hogy lehetőséget biztosítsanak a szoptatásra...

2011. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!