Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használ-e a Laktoherb tea?

Használ-e a Laktoherb tea?

Figyelt kérdés
2006. okt. 27. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%
Ez a Laktoherb tényleg jó - a nővéremnek legalábbis használt!
2006. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem maga a tea a tejserkentő, hanem a belé vetett hit. Ártani mondjuk nem árt, de nem csodaszer. :)
2006. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

IGEN IGEN IGEN ÉS IGEN. Használ a Laktoherb tea, illetve kb. 85-90% esetben - de még az aszpirin sem segít mindenkinek. Semmi közé a hithez, én angol vagyok, a sogornőm javasolta (eredetileg mert hasfájos volt a babám és erre is segít). A javasolt napi bevitel 4-6 csésze, és 4 csészével nem volt eredményem, de 6 csészével nagyon is!! Azóta iszom időnként amikor szükség van rá, és a babám most 11 hónapos. Remélem segít ez a válasz, mindenképpen érdemes kipróbálni a tea, de feltétlenül igyál a maximum belőle azonnal!!

Üdv.

2006. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Én kisfiam 4 hónapos és még csak szopik. Attól kezdve, hogy haza jöttünk a kórházból iszom a laktoherb teát és nagyon jó. Bár nemtudom mi lenne ha nem innám lehet akkor is éppen ennyi tejem lenne.
2007. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Szerintem is jó ez a tea nekem is használt .Már 19-hónapos a kislányom, de még mindíg szopizik 2-3 szor 1 nap.
2007. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Mindenképp jó ez a tea, nekem is sokat segitett, 17 hónapos babám még mindig szopizik, de kb. 14 honapos korától nem iszom már a teát. Teával, vagy nélküle de a kulcs szerintem a sok folyadék bevitel. Ha úgy érzem, hogy kevesebb a tejem több folyadékot iszom és hamarosan rendbe jön.
2007. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
En is csak jot tudok irni a LAKTOHERB tearol, kb masfel evig ittam az irt adagot es bevalt, bar meg most is van tejem huszadik honapnal, de ha csak azt nezzuk, hogy legalabb, igy ittam a folyadekot, azert is megerte>>>
2007. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is ittam a teát és jó volt serkentőnek de már nem iszom és ugyanúgy van tejem.
2007. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg használt a tea csak már a szagától kevergett a gyomrom. Utána az urtica urens homeopátiás golyót szedtem ugyanolyan jó sikerrel. 3 honap alatt 3-szor gyulladt be a mellem. Jégkockával hűtöttem, mégsem apadt él. A homeopátia nagyon jól bevált.
2007. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem használt a tea! Rengeteg tejem lett tőle! Annyi, hogy csökkentenem kellett a tea adagokat, mert állandóan folyt a tej a cicimből! Én másfél liter vízbe dobtam 1 filtert, és 2 evőkanál citromlét. Szerintem így semmi gond az ízével!
2007. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!