Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám beindítani újra...

Hogyan tudnám beindítani újra a tejcit?

Figyelt kérdés
Egy probléma miatt amit itt most nem részleteznék, két hétig nem tudtam szoptatni, ez alatt tápszert kellett adni a babámnak. Hiába kínálom a cicit elutasítja. Fejtem le folyamatosan, de egyre kevesebb mennyiséget, sajnos. Azt sem bánnám ha cumisüvegből enné meg az anyatejet, csak az a baj, hogy alig van. Mellszívóval alig sikerül néhány cseppet produkálni. Iszom a szopis teát, homeogolyókat szedek, sok folyadékot iszok és nincs eredménye. A babám még csak három hónapos, jó lenne ha még szopizna. Mit tudnék még tenni hogy beinduljon?
2011. szept. 22. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy ezalatt a 2 hét alatt nagyon megszokta a tápszer ízét...na meg azért a cumisüvegből könnyen jön ám a folyadék a ciciből meg megkell neki dolgozni!

miért is erőltesse meg magát a baba ha nem muszáj!

bekavart neki ez a dolog és azért nem cicizik ( szerintem)

de ha kevés a tejcsid akkor ne emészd magad

adj neki tápit, és kész

nem lebeszélni próbállak, pont én aki 5 hós koráig aszalt szilva állapotúra fejtem a mellem hogy kapjon anyatejet a babám mert ő sosem szopott és így elapadt hiába volt a brutális 3óránkénti fejés nem használt semmit.

én befejeztem elapadt, és tápszereztünk onnantól sajnos.

én mindent megtettem azért hogy húzzam az anyatejjel való táplálását de már nem ment tovább.


ha kevés van és nincs tejed akkor sajnos marad a tápi.

sajnos nem tudok többet segíteni,..

1,5 éves kislány anyukája

2011. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!