Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mélyhűtőben tartott lefejt...

A mélyhűtőben tartott lefejt anyatej meddig jó? Mennyi idő után lehet még oda adni a babának?

Figyelt kérdés
Pontosan hogy kell eltenni a lefejt tejet?Én úgy csináltam hogy lefejtem a tejet majd a tárolódobozban hagytam kihűlni és utána beraktam a fagyasztóba jól csináltam?
2011. szept. 25. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen jól csináltad! 6 hónapig áll el csak sajnos. :(

Nekem volt úgy, az elején, hogy egy fejés alatt nem lett tele a nagyobbik Avent-os pohárka,így megvártam míg tele tudom tenni a többi etetés után. Természetesen minden lefejt tejet külön pohárkában kell tárolni a hűtőben még egy hőmérsékletű nem lesz maximum 1 napig tárolható így, utána mehet dátummal a mélyhűtőbe. :D

2011. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól csináltad!

Én is 6 hónapot tudtam eddig, de a második babámnál kapott könyvecskék csak 3 hónap szavatosságot irnak. Én ezen túl nem merem odaadni a kicsinek. De remélem nem lesz rá szükség, mert lesz elég friss.

Most 2 hónapos, úgyhogy frissek az infóim.

2011. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-)
2011. szept. 25. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!