Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lassan több hónapja abbahagyta...

Lassan több hónapja abbahagytam a szoptatást, de még nem jött meg. Viszont több mint egy hete fáj az alhasam, folyamatosan peteérésre utaló jelek vannak, csak erősebbek a szokásosnál. Te jártál már így?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen, már jó lenne ha elmúlnának ezek a tünetek.
2011. szept. 26. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szoptatás abbahagyása után fél évig normális ha nem jön meg(álítólag).nekem sem jött meg utána.nekem 5 hónapra rá jött meg ugy,hogy elkezdtem szedni a fog.gátlót és az meghozta.hogy tüneteim voltak e arra már nem emlékszem sajnos,lassan már 1 éve volt.ha aggódsz csinálj egy tesztet hogy nem vagy e terhes(én azt tettem),majd menj el a dokihoz.nekem egyszerűen nem vastagodott meg a nyálkahártyám és nem volt mi leváljon igy nem véreztem.
2011. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azért aggódok, hogy terhes vagyok-e,(csak felismerném a tüneteket, meg védekezünk is) hanem csak egyszerűen érzem, hogy "próbálkozik" a szervezetem. Közben pedig a tüszőrepedés nem történik meg. Szurkálnak a petefészkeim, van, hogy az egész alhasam fáj. Meg van az arra jellemző folyás, az is több, mint egy hete... alapesetben ezek a tünetek 1-2 napig szoktak lenni.
2011. szept. 26. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én dokim szerint a szoptatás befejezése után 3 hónapon belül meg kell jönnie, ha nem jön meg, akkor valami hormongond van, és meg kell nézni.

Mikor hagytad abba a szoptatást?

Én 1 hónapja, még nem jött meg, de nekem is sokszor fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, mintha peteérésem lenne, de semmi.

Első babám szoptatás-befejezése után is 2 hónappal jött meg, de akkor nem voltak ilyen fájdalmaim.

Most várok még, hogy mi lesz, kíváncsi vagyok, mikor fog megjönni.

2011. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Velem ugyan ez van, megvannak ezek a tünetek, csak én még szoptatok, de a múlt hónapban megjött. Most valahogy nem akar megjönni, már tesztet is csináltam, persze - lett.
2011. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


2 hónap, nem tudom pontosan, de kb. annyi ideje hagyhattuk abba. Ha letelne a 3 (bár remélem nem fog), akkor megyek dokihoz.

Ugyanaz van most is, ebben a pillanatban is úgy szurkál az oldalam. Nem irigylem azt aki minden hónapban érzi a peteérést.


Ezek szerint nem vagyok egyedül. Nektek is biztos ez van, ezek szerint több idő kell, hogy helyreálljon a szervezet, mint gondoltam

2011. szept. 27. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!