Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 19 hónapja szoptatok és...

19 hónapja szoptatok és mostanában megint nagyon fáj. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy erted,mi faj?

Az en babam is 19 honapos,de en most 6 napja valasztottam el a cicitol.Nekem nem fajt,hanem mar zavart es mar tejem sem volt.Szeretem mikor hozzam bujt es cicizet,de mar nem ment nekunk.

Meg annyit leirok,hogy nagyon nehez elvalasztani.

2011. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gondolom úgy érted ha szívja,meg fázhatott a bimbód.
2011. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megint nagyon fájdalmas minden szoptatás mint amikor megindult a tejtermelés a szülés után.
2011. szept. 30. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is vannak ilyen időszakok, én arra gyanakszom,h nem szívja a cicit, csak szopogatja, dörzsölgeti az ínyével (a kislányom fogzik)
2011. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jön a kistesó?
2011. okt. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem jön kistesó. Lehet tényleg attól is hogy szopogatja. Ez eszembe se jutott. Köszönöm!!
2011. okt. 1. 21:01
 7/9 xStefix ***** válasza:

Ha már csak ritkán szopik és belül, mélyen érzed a fájdalmat, feszülést, akkor az a tejmirigyek visszafejlődése miatt lehet.

Ha a bimbódon, akkor pl. a dörzsölődés miatt.

2011. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fájni a cicim odabent a "mélyében", de én érzem is, hogy azért, mert üresen szívja már, nem sok van benne. 16 hónapos a prücsök és 3 hónapos terhes vagyok, mondjuk én szeretném végig szoptatni, pontosabban, amíg ő igényli, de nem tudom, nem apad-e el idő előtt.
2011. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Az biztos, hogy nekem még van tejem. Amíg igényli én is szoptatom, arra gondolok 2év körül elhagyja. Majd meglátjuk:)
2011. okt. 3. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!