Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cerazette tablettával kapcsola...

Cerazette tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van akinek megjött tőle? Szoptatsz még? Rendszeres a mensid? Nekem megjött Aug 21-én, azóta semmi, csináltam már 2 tesztet, az egyiket szombaton, de - lett. De akkor miért nem jött meg? Mikor megjött abbahagytam a tablettát, most kezdtem el megint. Lehet, hogy attól jött meg hogy elkezdtem szedni? kb 2-3 hete szedtem mikor megjött.
2011. okt. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Valakinek folyamatos vérzést okoz, valakinek semmit.

Lehet, hogy nem is igazi mensid volt, lehet hogy csak a gyógyszer okozta a zavart.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2011. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Azaliat szedek(ugyanaz csak más cég gyártja), még nem jött meg, nem is véreztem, 6 hónapja szedem, még szoptatok. De nekem is azt mondta a dokim bármi lehet (mármint a mensit és a vérzést illetően)
2011. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 2évig szedtem,mert addig szoptattam,és addig nem is volt vérzésem.viszont szólt a doki,hogy előfordulhat (nem rendszeres) vérzés.
2011. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig véreztem tőle, alig vártam, hogy elfogyjon.
2011. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én teherbe estem mellette, amikor a nagyobb 3 hónapos volt.
2011. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!