Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a babátok átalussza az...

Ha a babátok átalussza az éjszakát, leszívjátok a melleteket?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hetes és csak 1x kel fel éjszaka szopizni.Nem lesz így kevesebb a tejem,ha nem fejem le, mert 5-6 óra kimaradás egy kicsit hosszúnak tűnik ilyen picinél.
2011. okt. 4. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, jó lenne, ha lefejnéd. Így az alapján áll be a kereset kínálat, azaz több tejed lesz. Ln is felkeltem fejni, bár engem ébresztett a mellem, mert zavart, hogy tele van.
2011. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is felkeltem lefejni, mert nagyon feszített. Így tejcsi is volt elég és a mélyhűtőbe is jutott.
2011. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is fejtem éjjel!

10 hetes korától 9-9ig aludt és 3-kor mindig ébredtem magamtól mellfeszülésre!6 hóig kellett fejnem így!Ha nem fejtem kevesebb lett a tejem, úgyhogy csináltam! :)

2011. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TKI Ibolya ***** válasza:
72%

Én nem fejtem le mert minek a több tej ha a babának nem ez az igénye?Ha nem fejed, szépen beáll a baba igényére, ha fejed többet termel a cicid mint amire a babának szüksége van.Inkább pihenj és ha a babának több kell akkor úgy is többször cicire kéredzkedik.


3 gyermekes anyuka

2011. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eleinte én is lefejtem, hogy legyen tartalék. Attól ne félj, hogy később nem fog felkelni és neked meg örökké fel kell majd a fejés miatt... :)

A helyedben én úgy csinálnám, hogy még kb 1 hétig teljesen kifejném 1x az éjszaka közepén, aztán ha utána sem ébred fel a babóca, akkor egyre kevésbé fejném ki éjjel, így aztán le tudsz szokni róla és nem lesz kellemetlen feszülés sem.

2011. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 porcukormókus ***** válasza:

Mivel még nagyon az elején vagy, én fejnék a helyedben, kb. 6-7hetes koráig, biztos ami biztos.

Az én kislányom 4hónapos, kb 6hetes kora óta átalussza az éjszakát. Este 8kor etetem utoljára, utána ha van kedvem 11körül lefejem a tejet, csakhogy legyen a fagyóban vésztartalék. Aztán legközelebb csak reggel szoptatok 7körül. Így is tökéletesen beállt a tejtermelés, már nem feszül reggelre a mellem, a baba pedig továbbra is csak anyatejet kap.

2011. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!