Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő alatt megy át a...

Mennyi idő alatt megy át a tejbe amit az ember megeszik vagy megeszik? Mi az ami nem jó a babának?

Figyelt kérdés
Pl ha most megittam egy gyengébb kávét mert alacsony a vérnyomásom és nagyon fáj a fejem az ugye élénkíti a picit(amit ugye nem akarok)azt fejés után ittam mikor fejjek legközelebb hogy ne menjen át a tejbe?Már csak nagyon kevés a tejem, a kicsikém nem is szopizott csak én fejek de míg van azt neki akarom adni.Ezért fontos az is mi az amit megehetek és megihatok.
2009. ápr. 29. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyjabol 20 ora alatt megy at a tejbe. Amugy napi egy kavet nyugodtan meg lehet inni, csak nagyon keves koffein megy at a tejbe.
2009. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha megiszom egy kávét, de eddig nem vettem észre a babán hogy élénkebb lenne tőle, s ha reggel megiszom, akkor az a tejbe pont estére menne át, de átalussza az egész éjszakát, szóval nyugodtan idd, s add neki a tejet, nem hiszem hogy annyira éber lenne majd tőle.
2009. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, én minden reggel iszom egy tejeskávét, néha délután is. Nem vettem észre semmi változást a babámon, az éjszakát is átalussza (5hón.)

Úgy tudom, hogy 16-20 óra alatt kerül át a tejbe, amit mi megeszünk, de nem olyan intenzíven, hogy ne ihassunk kávét vagy teát.

2009. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy ha terhesség alatt is kávéztam, akkor nyugodtan ihatok, mert már megszokta.
2009. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne egyél olyat, ami puffaszt: káposzta, bab, borsó stb. Ha újszülött, akkor még a nyers gyümölcstől is fájhat a hasa állítólag. Inkább csak kompótot egyél. Laktoherb teától is, azt mondják, de az enyém bírta.
2009. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor azt mondjatok a tejszaporito szereknek is ennyi kel hogy hassanak? en azt hittem szinte minden atmegy a tejbe max.2-3 oran belul
2009. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!