Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 és fél hónapos kislányom,...

2 és fél hónapos kislányom, szopja a hüvelyk úját. Mit tegyek? A Cumikat nem szereti, már több félét próbáltam. Nem szeretném ha a fogzásnál majd gond lenne.

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja a fogának,ez csak egy új módi,én is azt hittem h befolyásolja,de szó sem volt erről.
2011. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja, hadd szopja, ezt úgyis ő dönti el, nem te.


Egyébként hüvelykUJJ (nem új).

2011. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 sedacurforte ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok meggyőződve arról, hogy a fogak későbbi állapotát nem befolyásolja az ujjszopás, én inkább megpróbálnám neki a játszócumit, az biztosan nem okozhat gondot. Nem olyan nagy a babid, hogy már berögzült volna ez a dolog, próbáld többször a cumit beadni neki,az én babám is játszócumizik,(10 hetes) ha nem adom neki rágja az öklét. Pár hét unszolás után már minden további nélkül elfogadja, sőt keresi, és ügyesen megtartja a cumit. Lehet, hogy azért nem kell neki, mert nem tudja megtartani, fogd neki, tartsd, hogy rájöjjön, hogyan is kell csinálni.
2011. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fogtam tartottam, raktam be, mindent elkövettem két hónapig. Ahogy elengedem kiköpi, vagy ordít.
2011. okt. 14. 11:29
 5/13 sedacurforte ***** válasza:
Szia! Még azt tudom tanácsolni, hogy szoptass kicsit sűrübben, hogy abban találja a megnyugvást, és ne az ujjában, vagy adjál neki az alváshoz plüss állatot , amit tud nyüstülni.Az én babám 3 dologgal nyugatja magát: játszócumi, cici, és a plüss állat.
2011. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2 és fél hónaposan nem foglalkozik még a plüss állatokkal, és amúgy sem szeretném. Szerintem semmi jó nincs bennük.
2011. okt. 14. 13:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerinted semmi jó nincs egy plüssállatban, de attól még a babád szeretheti őket, mert puhák és jó hozzájuk bújni.

Se plüssállat, se ujjszopás, mégis mit csinálhat akkor a babád???

2011. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már meg se haragudj, de tanultam én erről, és egyenesen tiltva vannak a plüss állatkák. Pór fogó és nagyon jól megbújnak benne a bacik. Nem hiába vannak betiltva az óvodákban. És az ujját szophatja a kislányom, csak érdeklődnék, hogy káros-e. Jaj és kérdésedre válaszolva mindent szabad a kisbabámnak, mert képzeld, Ő a legfontosabb nekem a világon. És képzeld egy két és fél hónapos kisbaba még nem akar plüss macizni.
2011. okt. 14. 15:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt én tudom, hogy egy ilyen pici még nem akar plüssmacizni, de később igen is akarja majd.

Az én gyerekem (majd' 3 éves) egy lépést sem tesz a plüsselefántja nélkül.

Ki kell mosni néha, nem porfogó.

Akkor porfogó, ha ott áll a sarokban és rá se szagol a gyerek.

Csak azt akartam írni, hogy ne legyél ennyire a plüssállatok ellensége. Mégse bújhat hozzá alvás közben a gyerek egy fakockához.

2011. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányom 4 hónaposan magától elhagyta. Szerintem simán hagyhatod, majd 4 éves kor körül lesz probléma, de addigra a legtöbb gyerek magától is elhagyja.
2011. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!