Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igazi szoptatós fotelhez...

Igazi szoptatós fotelhez érdemes még kis méretű szopipárnát beszerezni? Te mit használsz, ha van ilyen foteled?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon klassz szoptatós fotelem lábtartóval, használtan vettük, imádom, de jó lenne még a karjaim alá és a hasam fölé párna. A legkisebb méretű szopipárnára gondoltam.

Esetleg használ valaki szoptatáshoz ilyen kombinációt, vagy mit használsz a szoptatós foteledbe?


2011. okt. 26. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

:) Nekem szoptatós fotelem sincs.

Az ölembe egy plédet és egy párnát teszek.

De most hogy már nagy (1éves) csak a kényelem miatt használjuk ezt is.

+fekve szoptatok sokszor, így én is tudok pihenni

2011. okt. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:-) Értem.


Esetleg valaki akinek van is szoptatós fotele?

2011. okt. 26. 16:07
 3/3 xStefix ***** válasza:

Nem kif. szoptatós fotel, de mivel széles, mély és kényelmes a karfája, én annak könyveltem el, mert tényleg jól tudtuk használni, évekig. :)

Én kis- ill. félpárnát használtam csak a lányom alá, nem kellett szopipárna, mert az túl magas lett volna. (Mondjuk én szopipárnát végül egyáltalán nem használtam, valahogy nem állt kézre, de a terhesség alatt már behozta az árát.)

2011. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!