Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáshoz fotel, szék?

Szoptatáshoz fotel, szék?

Figyelt kérdés

Légyszives segitsetek.

Valami kényelmes fotelt,vagy széket keresek szoptatáshoz,de azt sem tudom,hol keressek ilyesmit.

Bútorboltban kimondottan drágák a szoptatához való fotelek.....

Valaki tudna valami jó bútorboltot???


2011. okt. 29. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a KIKA-ban vettünk hintafotelt különálló hintázós lábtartóval. Nem volt olcsó, de nagyon bevált. 7 éve bírja, a mózeskosarat a lábtartóra állítva ringatni is tudtam vele a babát, Illetve ha hosszan kellett karban csitítgatni, nagyon kényelmes volt feltett lábakkal üldögélni. Később a kisfiam ugyanezen a lábtartón egyensúlyozgatott négykézláb, térdelve, végül állva... A fotel mindent kibírt, még mindig ebbe ülök este a meseolvasáshoz. Csak a kartámla textilpárnáján lévő zsebek szakadtak le, mert későn vettem észre, hogy a manó kidugja a lábát a kiságyból, és ezeket feszegeti.
2011. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoptatós párna az nagyon jó!Mindenképp vegyetek! Szoptatós fotelnek bármi megtesz ami kényelmes,van megfelelö háttámlája,és karja!!!JYSK-be vettük nagyon olcsón(kb 10 ezer Ft-ért!?)
2011. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem olyan van, amit 10 ezerét vettünk az auchanban. lábtartós , tévézős fotel. abban szoptatom a második gyerekemet is.a lábtartót néha kisasztalként is használom.
2011. okt. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A KIKÁs fotel tényleg rettentő kényelmes, de mi sajnos nem engedhetjük meg magunknak.

Én napközben a kanapén szoptatok, éjjel meg a számítógépes gurulós széken ami hátra is dönthető, így nagyon kényelmes büfiztetni. Vagy szoktam még simán ágyban, törökülésben is szoptatni. Igaz az én lányom 10 perc alatt végez. Lehet hosszabb szopi alatt nem lenne kényelmes csak a támlás szék. De úgy gondolom bármilyen fotel megteszi amit egyébként is kényelmesnek tartassz.

2011. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:

Én használtam találtam anno egy széles, mély fotelt. 1 db volt, de nekem pont az kellett, kerek 3ezret fizettem érte.

Szerintem se kell semmi extra dologra készülnöd, nem kell rá 10ezreket költeni (főleg, ha jóideig csak fekve szoptatnál majd). Mindenképp ülj bele, mielőtt megveszed és fontos, hogy kéynelmes legyen, támassza a hátad és lehetőleg a karodat is. Lábtartósat se kell nézned külön, elég lehet egy jó magasságú sámli is hozzá.

Én 40 hónap után azt mondom, inkább a párnákra koncentrálj, abból sose lesz elég! Legyen kicsi, nagy, lapos, tömzsibb (de nem feltétlenül kell szopis se), hogy mindig ki tudd magad támasztani.

De persze mindent a saját tárcádhoz mérj. :)

2011. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagy szopipárnát vettem csak és nagyon megkönnyítette a dolgom. Így aztán már bárhova is ülök, tök kényelmes.
2011. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!