Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes kislányomat néha két...

7 hetes kislányomat néha két mellből kell szoptatnom, hogy jól lakjon, meddig lehet így még tejem? Írjatok, nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném sokáig szoptatni, iszom a laktoherbet, próbálok rendszeresen enni, de aggódok, hogy elapad a tejcsi.

Mi az a More Milk? Hol lehet beszerezni, mennyibe kerül?


2009. máj. 6. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm, aki több, mint egy évig szoptatta a babáját 2 mellből. Persze szerintem nyugodtan kipróbálhatod, hátha elég neki csak 1-ből... A More Milk kapszula 6000 Ft körül van, gyógyszertárban kapható. Szerintem legalább ennyire hatásos az Urtica Urens 5Ch is, ez azt hiszem 530Ft, homeós szereket árusító gyógyszertárban vehetsz. Fontos tudnod a homeopátiás szerek használatánál, hogy előtte és utána fél óráig nem szabad enni, inni, mentolos, eukaliptuszos fogkrémet, illóolajat használni.
2009. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A teát ne folyamatosan idd,hanem tarts szünetet mert apasztó hatása lehet.Nálam sajna az volt...Ahogy abbahagytam a teát minden rendbe jött.A lányom nekem is 2 ciciböl szopizott,hogy jóllakjon.Nem baj az.A lányom még most is szopizik pedig már 15 hónapos elmúlt.

Igyál sok folyadékot az sokat számít,próbáld ki az alkoholmentes sört.Nekem segített!! :)

Ne idegeskedj,lessz tejcsi csak kb 5-7 nap még több fog termelödni.Minnél többször tedd mellre a babád.

Mennyi idös a babád??

2009. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Òh bocsi látom 7 hetes...Nem figyeltem eléggé..Még mielött lehurrognak itt sokan!!!
2009. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, húú a more milk nagyon drága, azt hiszem maradok a sörnél és a homeopátiánál. Mégegyszer köszi a válaszokat.
2009. máj. 6. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálam akkor fogyatkozott meg jelentősen a tej mennyisége, amikor abbahagytam a teát. A homeós bogyó nekem is bevált, csak javasolni tudom + igyál sok-sok folyadékot.
2009. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam kb 2 hónapos volt, amikor nem volt neki elég az egyik cici. Azóta mindkettőből szoptatom. 6 hós koráig csak anyatejes volt. Most 7 hónapos múlt, eddig 1 szopit váltottunk ki.

Laktoherbet mindennap 1 liter iszom, homeos bogyóból néha csinálok egy kúrát, mert nem szabad folyamatosan szedni. Alkoholmentes sör is mindig van itthon, de mostanában nem ittam.

2009. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11 hetes a bébim,4 hétig pótolnom kellett a kajcsit,mert két cici sem volt elég,most meg már egy cici is elég!eleinte ittam teát,szedtem homeós bogyót most másfél hónapja semmit sem teszek,csak rengeteg ásványvizet iszok(3-4liter/nap)!Nekem sokat segített a 7-5-3-1-es fejési módszer.
2009. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!