Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A bal mellembol egyre kevesebb...

A bal mellembol egyre kevesebb tej jon. Mit csinaljak, hogy ujra termelodjon?

Figyelt kérdés
Minidig is gyengebb volt a bal mellem, de most totalis sztrajkba fogott, pedig feje minden etetes utan. Es nagyon lassan jon belole, igy a babam sem nagyon szereti ezt a cicit.
2009. máj. 6. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen. Igazából az okát nem tudom, csak a következményét: nem indult be a tejleadó reflexem, s ezért nem jött a tejcsi.

Azt javasolnám, hogy továbbra is fejd, de közben próbáld ne árgus szemekkel figyelni, hogy hány csepp jön ki belőle. Ha tudsz beszélgess közben - akár a csöppeddel, vagy hallgass zenét. Nekem is segített. Meg az is, hogy géppel kezdem mindig a fejést, mert az jól - nem tudok jobb szót rá - "kihúzza" a tejet, még az eltömődött csatornákból is. Aztán átváltok kézire (mármint a kezemre :)), mert úgy meg többet tudok fejni. Ezeket váltogatom, meg persze váltogatva a ciciket is.

2009. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!