Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megéri előre vásárolni, vagy...

Megéri előre vásárolni, vagy várjam meg, hogy tudok-e majd egyáltalán szoptatni, lesz-e tejem?

Figyelt kérdés

Gondolok itt tejtartó, fagyasztható dobozkákra, vagy zacskókra (kinek melyik vált be inkább?)

Jégkockatartó hülyeség, vagy az is jó lehet tejet fagyasztani benne?


2009. máj. 9. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én véleményem az, hogy megéri előre vásárolni. A tejed biztosan megindul majd és elkezdesz szoptatni és ha nagyon sok lesz akkor nem kell rohangálnia a párodnak vásárolgatni, tuti olyan lesz amilyet Te szeretnél.

Mellszívót mindenképp vegyél, sokan már a kórházban használják. (bár van ott is)

Nekem a tejtartó kis dobozkák jöttek be. Aventes. Később tudsz benne bébiételt is elrakni vagy gyümölcsöt.

A jégkockatartó sem hülyeség. Később amikor csak a főzelékbe kell egy kis tej egy-két kockányi pont elég.

2009. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én előre bevásároltam, és kár volt. :( Tejem alig volt, így a kézi és az elektromos mellszívóm itt áll használatlanul, bontatlanul. Egyedül a szoptatós melltartó volt jó dolog, mert azért 3 hónapos koráig "erőltettem" a szopit, aztán szép lassan elapadt a tej. Sem fejni, sem fagyasztani, semmit nem tudtam.
2009. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mellszívót a sogórnőmtől kértem el. A tejet kis műanyag poharakba fagyasztottam le. Először fél decisben majd 2 dl ben nyomtam. És az nem is nagy kiadás. tetejét folpackkal lefedtem és legumiztam és ráírtam mikor raktam el.

A mellszívó nekem már a kórházban is kellett mert úgy beindult a tejem hogy fejnem kellett.

2009. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vásárolj be előre. Én vettem mellszívót, de felesleges volt, pont annyi tejcsim van amennyi a babámnak kell, ha meg mégis kell, nézd ki még most, és a párod akkor már célirányosan el tud menni megvenni.Ha meg fagyasztani akarod a tejet Aventes dobozt sztem felesleges venni, elég drága, nagyon megfelel erre a célra a kis hűtőtasak.
2009. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellszívót én is kaptam tesómtól poharakkal együtt. Aztán később még vettünk poharakat mert sok tejem volt és abban fagyasztottam le. Majd rájöttem hogy a zacskó jobb mert kevesebb helyet foglal így aztán abban fagyasztottam. Szoptatós melltartót én nem vettem, sporttrikót használtam, nekem ez kényelmesebb volt az elején.
2009. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a hozzaallas. Persze, hogy lesz tejed! Ha nem lenne, akkor a fejes segit. Ha sok lenne, akkor is le tudod fejni a maradekot. En vettem 10db AVENT dobozkat, amiben most tejci van lefagyasztva. Mivel nagyon draga, a gyogyszertarban vettem steril dobozokat (vizeletmintas dobozt - tudom, mizarul hangzik), es abban fagyasztom a tejet. A jegkockatarto tasak sem hulyeseg, en is fogok olyanban lefagyasztani tejet.
2009. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél előre semmi ilyesmit. Nekem bőven van tejem, szerintem még egy babát simán tudnék szoptatni, de sem kézi, sem elektromos fejővel nem tudok fejni. (lehet, hogy elveszítettem a türelmemet is)
2009. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem is vásárolj be,nekem már a kórházban sokat segített a mellszívó,hogy beinduljon a tejcsi. A gyógyszertári kenőcsös tégelyek is kitűnőek fagyasztani(én is abba rakom),és 19 FT darabja.
2009. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!