Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoktatok beszélni a babátokho...

Szoktatok beszélni a babátokhoz szoptatás közben? Ha igen miket mondtok? Folyamatosan mondtok valamit közben vagy csak ha eszetekbe jut valami?

Figyelt kérdés
Én általában szoktam, de sokszor nem jut eszembe semmi sem és emiatt lelkiismeret furdalásom van. Elmondom neki, hogy ma mit csináltunk, holnap mit fogunk, meg bármit ami eszembe jut, de estére kifogyok az ötletekből.
2009. máj. 12. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém már 10 hónapos és utálja, ha zaj van mikor eszik. Se szoptatás közben, se kanalazgatás közben nem beszélgethetek a másik fiammal, vagy apával. Vele se!

Elkezd nyöszörögni és le akar mászni a kezemből.

De én egész nap dumálok hozzá csak kajcsi közben nem.

2009. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 6 hós és ő se szereti ha beszélek hozzá, ha meg más beszél közben egyből arra figyel és nem is eszik:) kis kiváncsi
2009. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
3 honapos a babam, es nem beszelek hozza, mert akkor ram figyel, es nem eszik. Max akkor szoktunk "dumalni", amikor mar vegzett a szopival, de meg elvezni akarjuk az intim pillanatokat. O is mondja a magaet, es en is.
2009. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
én sem beszélek hozzá szopi közben, nem is igényli, mert olyankor csak a cici van neki :P olyan édes, csak nézem, ahogy élvezi a szopit, ahogy jár a kis keze-lába, aztán ahogy kisimul az arca, mikor jóllakott :) nem tudok betelni vele
2009. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 14 hónapos kb. 3-szor szopizik, de evés közben sem beszélek hozzá, nem beszélgetünk, nem lehet a közelünkben senki, mert akkor csak arra figyel és nevet, mindkét oldalon folyik a nyála és nem hajlandó enni. Ezért az evés az csak kettesben, csendben történik.
2009. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam! már 7 hónapos eleinte mi is megbeszéltük mi volt,lesz! Milyen szép,okos,aranyos! Esti cici közben énekelni szoktam neki a Lencsi lányt,attól mindig lenyugszik figyel majd elalszik! Sőt ha cumisüvegből kap kajcsit akkor ugy hajlandó enni ha közben mondókázók vagy dudolgatok!
2009. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez erdekes, mert en sem beszelek hozza szopi kozben, mert az elvonja a figyelmet. (kajalas kozben viszont igen, mert a kisfiam mar eszik mindenfelet). Viszont, ha szopi kozben dunnyog egy kicsit, akkor en is visszadunnyogok neki valasz keppen, es akkor megnyugszik es csendben szopizik tovabb. :)
2009. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam hozzá beszélni, pedig már 1O hónapos, szerintem elvonná a figyelmét.
2009. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!