Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejtermelést serkentő homeopát...

Tejtermelést serkentő homeopátiás bogyót mikor érdemes elkezdeni szedni? Mik a tapasztalatok, érdemes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem használt. Én akkor kezdtem el szedni, amikor jelentősen lecsökkent a tej mennyisége és a tea nem használt.
2009. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy megszültem,még aznap elkezdtem.Teát is ittam.Nekem jó volt.Sok tejem volt és nagyon jó "zsíros" is.Mindenki csodálkozott,hogy már 2.napon szép sárga tejcsikém volt.
2009. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ti milyent szedtetek? Az elsőnek nem tudok privátan írni.
2009. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok: A gyerekorvos javaslatára kezdtem el szedni az urtica urens 5ch-t a következő adagolással: 1. nap 2 óránként 5 bogyó, a 2. nap 4 óránként 5 bogyó és a 3-6. nap napi 3*5 bogyó. Eleinte nem igazán hittem benne, de tényleg segített. Már szinte semmi tejem nem volt, most meg ismét elég a 4 hónapos babámnak.
2009. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt az adagolást még nem hallottam! És akkor hogyan ettél? Mert ugye előtte és utána fél fél órát se enni, se inni! Mikor csináltad ezt a beosztást? Már az elején?
2009. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legelején teát ittam. A bogyót akkor kezdtem el, amikor majdnem elapadt a tejem. Amúgy meg hülyeség, hogy nem lehet enni-inni előtte vagy utána! A gyógyszertárban is mondták, hogy a lényeg, az adagolás. Nekem így vált be. De persze tudom, hogy van, akinek nem segít.
2009. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!