Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Merjek-e karácsonykor töltött...

Merjek-e karácsonykor töltött káposztát enni? 4 hónapos a babám,3 hónapos koráig hasfájós volt.

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jó ízes, fűszeres lesz, akkor én inkább kihagynám a helyedben, vagy legalábbis csak egy keveset ennék belőle, hogy ne kívánjam. Szegény gyerek sokat kínlódhat majd a te dőzsölésed miatt, ha nem figyelsz oda.
2011. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem mernék.


Az én lányom képes volt olyan kicsi mennyiségektől is hasgörcsöt kapni, hogy elképesztő....

2011. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még én sem mertem. Mondjuk ha már ettél káposztás ételt előtte és bírta akkor igen. De inkább ne most kísérletezz.
2011. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én kislányom két hónapos, ettem már káposztát, hála nem hasfájós:)
2011. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Káposzta nélkül simán!

Ha próbáltál már korábban káposztát enni és fájt a hasa akkor ne egyél de ha nem fájt akkor jó étvágyat!

2011. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én kislányom két hónapos, ettem már káposztát, hála nem hasfájós:)"


Nem tudsz olvasni? Az ő gyereke hasfájós!!!

2011. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kár ezen veszekedni... csak gombócot ettem keveset, nem volt gond. Köszi a válaszokat.
2011. dec. 29. 13:37
 8/8 Cuci válasza:
Itass a kisbabáddal ánizs teát, annak idején, én is hasfájós voltam és a nagyi ajánlotta ezt a cuccot édesanyámnak. Nem fog görcsölni a baba hasa :) Hozzáteszem, egyetlen "mellékhatás", hogy a pindurka jókora pukikat fog szélnek ereszteni, de hát inkább a ti orrotokat bántsa, mint az ő pocakját :)
2011. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!