Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 11 honapos babam meg szopizik,...

11 honapos babam meg szopizik, szilveszterkor megengedhetek magamnak 2 deci bort vagy sort[2eve nem ittam alkoholt]?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Eddig is ihattál volna ennyit.
2011. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es mennyi a maximum amit ihatok????
2011. dec. 24. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
nyugodtan.Ne igyál sokat, nekem pl 2 dl bor már sok lenne, de én amúgy sem szeretem...a sört sem.csoki likőrt viszont ittam.14 hónapja szoptatok
2011. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Nyugodtan igyál 1-2 deci bort vagy egy doboz sört!Attól nem lesz a babádnak baja!

Egészségedre!!

2011. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem nem.Ha kibírtál két évet akkor miért most tör rád?

Várjál,utána szivarozhatsz is.

2011. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam néha koccintani, 16 hónapja szoptatok. A bor jó a vasnak a szervezetedben, a sör pedig a tejképződést segíti.


De, bár előtte elég nagy ivó voltam, most sörből max 2dl, borból fél-1 dl, amit megiszok, hetente vagy kéthetente 1x. Mert van amikor mondjuk borból megéreztem az 1 dl-t. Na akkor várok is a szopival utána.. Ha 2 éve nem ittam volna, inkább nem kísérleteznék 2 dl borral, mondjuk én így sem :S Szerintem koccints, én is csak ezt fogom tenni. Nem éri meg kockáztatni.

2011. dec. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem.hogy mi baja lehetne a babádnak,ha iszol egy keveset! Nem fog berúgni tőle! Én már akkor is ittam,amikor féléves volt.
2011. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!