Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás, szilveszter, alkohol?

Szoptatás, szilveszter, alkohol?

Figyelt kérdés
A babám még csak szopizik éjjel 2 szer kel először 2 óra körül. Megihatok szilveszterkor 2-3 dcl vörösbort, ha éjjel kettőkor szoptatok? Ha igen mikor ihatom meg legkésőbb. Vagy bármi más alkoholt szabad? Nem akarok vedelni, de ennyi jól esne. Az alkohol kiürül egy idő tán az anyatejből vagy csak akkor ha lefejem??
2011. dec. 29. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Néhány deci vörösbor, vagy uram bocsá' éjfélkor egy fél pohár pezsgő egyáltalán nem fog ártani, ha jólesik, idd csak meg nyugodtan. Nem mondom, hogy alkoholizálni kell minden nap, de néhanapján egy kevéstől semmi baja nem lesz a babónak akkor sem, ha épp átmegy a tejbe. Kicsit jobban alszik. :-))

Jó szilveszterezést és boldog új évet!

Üdv: harmadik babát váró, szoptató anyuka

2011. dec. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van!Nyugodtan belefér 1 pohár bor,vagy 1 pohár pezsi éjfélkor! :)


2 éve szoptató anyuka és21 hetespocakos

2011. dec. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy iszonyatosan megharagszanak rám egy páran, de én bizony nem fogom vissza magam szilveszterkor! Egy éve nem ittam egy korty alkoholt sem, de mivel sikerül elmennünk bulizni szilveszterkor, biztosan nem fogok őszilé mellett állni egész éjszaka! Sajnos nálam nem működik az, hogy csak egy pohárral,mert semmi értelmét nem látom! Mivel tudom már pár hete, hogy lesz ez a buli, ezért elkezdtem időben gyűjtögetni az aznapi adagot a babónak, úgyhogy így mindenki jól jár! észre sem fogja venni a lányom, hogy kirúgott anya a hámból, mivel ugyanúgy anyatejet iszik,én meg amit másnap kifejek ( kb napi 4-szer fejek) azt meg szépen kiöntöm! Egyébként sem cicizik a babám, hanem cumisüvegből eszik, de ez már más téma! Szóval én ebből nem csinálok problémát! Ha megtudja úgy oldani az ember, hogy a babája ne szenvedjen hiányt emiatt, miért ne érezhetné magát jól akár egy szoptatós anyuka is! -na és most jöhet a savazás!
2011. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Beus, nem foglak savazni.:-) Még akkor sem mondanám, hogy semmiképp nem szabad inni, ha közben konkrétan szoptatnál. Ha meg úgyis lefejt tejet kap a picur, hát csak tedd, ami jólesik és ha lecsúszik két vodka-narancs is, vagy két deci helyett fél liter bor, hát váljék egészségedre! Gondolom, a babácskát jó kezekben hagyod, akkor meg te is megérdemled, hogy bulizz egy jót és ha neked kell hozzá egy kis alkohol, idd csak meg nyugodtan, nem lőnek ezzel nyulat. :-) Boldog új évet! :-)
2011. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ha valaki vigyázna a babóra másnap én is úgy csinálnám mint utolsó előtti, mondjuk nekem az a baj, hogy a fagyasztott tejet nem eszi meg a törpe. Éjszaka szerencsére csak egyszer kel azt ki tudom váltani, még frissen tudnék neki fejni, másnapra min 2 adagot, de mivel mi otthon maradunk csak néhány barát jön át, szintén gyerekkel, nem lesz nagy ivászat csak olyan kortyolgatós este. A reggeli másnaposságot most még nem engedhetem meg magamnak, úgyis hulla leszek, mert kelni kell max fél 8 körül,a törpéhez.De akkor egy kis borocskát megengedek magamnak. Anyumék Anyósomékkal is buliznak otthon, nem akarom nyakukba varrni a gyerekeket mivel ők máskor nem járnak szórakozni.
2011. dec. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!