Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tudtok a Szentistvánon...

Mit tudtok a Szentistvánon kapható tejszaporító porról?

Figyelt kérdés

Milyen összetevőkből áll? Gyógynövényekből? Tényleg segít? Ha igen mennyi idő után fejti ki a hatását?

Bocsánat a sok kérdésért, de 4,5 hós a kisfiam és drasztikusan lecsökkent a tejem mennyisége, viszont szeretnék még sokáig szoptatni ezért minden lehetőséget szeretnék kipróbálni amivel vissza tudom hozni a tejemet!

Köszi a válaszokat!


2009. máj. 24. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz.Olyat vegyél csak be, ami kereskedelemben kapható.
2009. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez gyógyszertári készítmény, tehát kereskedelemben kapható! De úgy tudom hogy csak ott kapható! Egy patikus készíti aki a Magyar Gyógyszerészkamara tagja, szóval nem kutyulmány! Csak azt nem tudom, hogy milyen összetevői lehetnek!?
2009. máj. 24. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó.:)Kérdezz rá a készítőnél az összetételre.Bizonyára valami gyógynövényes görögszénamagos cucc.Vigyázz magatokra!:)))
2009. máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igyekszem vigyázni magunkra! :))

Jó babázást Neked! )

2009. máj. 24. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!