Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kizárólag szopik a babám....

Kizárólag szopik a babám. Miért van az, hogy szinte már semmit sem ehetek, mert allergiás rá a babám? Ez természetes?

Figyelt kérdés

Az anyatejes babáknál is van ilyen, hogy tejallergia? Nem ihatok tejet, tejtermékeket, mert napi 10x hasmenése van tőle a babámnak, ha nem iszom, akkor napi 1x kakil. Ettem epret - 5 szemet - másnapra tiszta piros petty lett. Ettem zöldségeket - attól pedig fáj a hasa, egyfolytába hatalmasakat pukizik. Már lassan élő halott vagyok, mert szinte semmit sem ehetek.

5 hónapos.


2009. máj. 25. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a dokiddal. Lehet, hogy jobban jársz, ha nem szoptatod a babád. Ha a te szervezeted a tejbe átenged minden anyagot (jobban mint másnál) akkor lehet, hogy jobb, ha nem szopik.
2009. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj te szegény!az én fiam is allergiás,csak még nem tudják hogy mire!
2009. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nagyon fontosnak tartom, hogy szoptassam, amíg van tejem. Nincs erre valami megoldás? Mondjuk a babának valami gyógyszer? Csakmert a tápszerek nagyrésze is tejalapú és utána a joghurt, a tejpép, ..... Mi lesz velünk így?
2009. máj. 25. 12:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Márcsak péksütin, rizsen és tésztán élek. Azért fura ez nekem, mert világéletemben egészségesen éltem. Terhességem alatt is csak gyümölcsöt, zöldségeket ettem és tejtermékeket. Lehet, hogy ez a baj?
2009. máj. 25. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, a tehéntej 15 nap alatt ürül ki a szervezetből. Én sem fogyasztottam tejet és semmilyen tejterméket sem az első 4 hónapban, mert a babám ilyenkor sokat sírt és éjjel is fent volt. Mellőztem a K betűseket és a paradicsomot, uborkát, paprikát, csokit, halat, epret, és mindent ami esetleg nekem is gondot okoz, vagy allergizáló. Tudom, hogy nagyon nehéz, de leadtam minden súlyfeleslegemet. A fiam már 8 hónapos és krumplis tésztrát is evett már.
2009. máj. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!