Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen fájdalomcsillapítót...

Alinaaa kérdése:

Milyen fájdalomcsillapítót lehet bevenni?

Figyelt kérdés

Eddig elég jól vészeltem, pedig migrénes vagyok. Terhesség alatt sem vettem be semmit.

De tegnap este már ott tartottam, hogy minden kijött belőlem(hánytam). Apa látta el a 2 gyerkőcöt.


2012. jan. 29. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Paracetamol (panadol) és ibuprofen (nurofen) hatóanyagú mehet, ezt kaphatják a babák is 3 hónapos koruktól. De alkalomadtán 1/2-1 szem algopyrin is mehet, a kórházban én ezt kaptam szülés után fájdalomcsillapítónak (csak egyszer vettem be a gátsebem miatt, szerencsére nem volt rá többször szükségem).
2012. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Paramax rapid, én ilyet eszek, ha már nagyon muszáj.

Védőnő ajánlotta, és a papírján is az van, hogy az előírt dózisban terhesség és szoptatás alatt is alkalmazható (paracetamol hatóanyagú ez is).

2012. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Panadolt.
2012. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Algopyrint lehet nyugodtan.
2012. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!