Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Milyen szoptatós...

Anyukák! Milyen szoptatós melltartót érdemes venni? Milyen márkájú a jó viselet?

Figyelt kérdés
És mikor kell megvenni?Inkább csak szülés után, amikor a tejtől megduzzad a mell vagy érdemes már előbb megvenni???
2012. febr. 14. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Sokban függ a melledtöl. nekem elve nagy melleim vannak így én triumphon kívül mást nem tudtam venni, egyrézst méretben nem volt másrészt nem voltak túl jók.


de ha átlagos melled van akkor közvetlen a szülés elött már meglehet venni. hátméretben nem fogsz nöni akkor már kosárban ne legyen kicsi, sokat nekem akkor már nem nött a cicim inkább elötte.

2012. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ilyet vettem kb. 2-3 héttel szülés előtt: [link]


75B-s a méretem, 80B-s vettem.


Tiszta pamut, kényelmes is volt és mégse 10-15e Ft. Aztán azóta vettem szoptatós trikót (Otto-tól), ami így télen nagyon jól jött, mert nem volt kint a derekam, amikor felhúztam a pulcsit, vagy pizsamát. Ezt nagyon hasznosnak találtam, rendeltem belőle 2x2 db-ot, nagyon jól kihasználtam. Amikor én vettem, még 2000 Ft-tal olcsóbb volt egy csomag, de ha most kéne venni, most is megvenném, annyira jó volt. Ez is majdnem 100% pamut (97%), szép is, és a célnak tökéletesen megfelel: [link]

Szerintem mindenképp pamutot vegyél. Én nagyon sokat kerestem pamut szoptatós trikót, de csak ezt az OTTO-sat találtam végül.

Remélem, segítettem.

2012. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most néztem meg újra az OTTO-nál, a barna-fehér kombináció olcsóbb, a rózsaszín-fekete valamivel drágább. Amikor én vettem, volt fehér, fekete, rózsaszín és apró virágmintás.
2012. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek eleve túl nagy melleim. Én már vettem a szülés előtt is, ami akkor volt jó kb. Viszont a családom tudta, hol vettem, és milyen méretet, mert a szülés után kellett egy számmal nagyobb.

Én a dolog olcsóbb oldalát fogtam meg: kínaiban vettem vagy 4 db szoptatós melltartót összesen. Tiszta pamut, teljesen jó, már 6 hónapja hordom őket éjjel-nappal! A melleim alakja rendben.

És a legfontosabb: kb. 500-600 Ft körül volt darabja... Nem mindegy.

2012. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Várom a további tapasztalatot más anyukáktól is.
2012. febr. 14. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tesco-ban vettem olcsó, egyszerű, de kényelmes fajtát, talán 2-3ezer Ft körül volt. Előre nem tudtam a méretet, hogy milyen kell majd. Nekem a terhesség alatt alig nőtt a mellem, viszont amikor belövellt a tej a szülés utáni 4-5. napon, akkor hirtelen megnőtt és betonkemény lett. Nekem 75C-ből lett 75E.
2012. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Énis kínaiban vettem!Ugyan azt a célt szolgálja nagyon kényelmescvokt és csak 600ft.Én 95/C et hordtam.Semmi panaszom nincs rá.
2012. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen vettem sok fajtát, de a Lidl-s jött be!
2012. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 16. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!