Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek 5000ért megéri? A...

Szerintetek 5000ért megéri? A postai szállítást ő vállalja. Meg erre a tejtárolót is rálehet tekerni? Ami átlátszó és kék kupakja van.

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 19. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Ha újat vennél 12000 Ft. Nem látszik agyon használtnak.
2012. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

szió, én is ezt használtam, sztem nagyon jó, de 2 hét után vettem hozzá az elektromos részt, mert állati fárasztó volt, nekem nagyon sokat kellett fejnem. :-(


Rá tudod tenni az avent tejtárolót, de kell egy összekötő hozzá, amit itt a képen nem látok. De nem ajánlom, hogy egyből abba fejjél, mert nem stabil, nekem volt hogy leesett:-(, a másik, hogy ereszt, tehát jobb, ha így mint a képen van, hogy magát a cumisüveget teszed rá.

Az avent tejtárolói arra jók, hogy beleöntöd a tejcsit(vagy később a kisebb adag kajákat), lezárod, és nem döntögeted semerre sem, csak beteszed a hűtőbe.


tele van a Vatera ilyennel, sztem ne üsd le fix áron, hanem licitálj rá, mert akkor lehet meglesz 3000+postával, ami ha jól írta 600ft.

Ha sürgős Neked, írj neki, hogy Te 3ezret tudsz érte adni, lezárja-e hamarabb, hidd el, hogy alig lehet ezeket eladni, tele van vele minden...


Ami nagyon fontos, nem tudom ismered-e, de van benne 2 szilikon alkatrész, ami ha picit is szakadt, akkor már az egész semmit se ér.

Kérdezz rá, hogy tuti, hogy nincs azoknak baja???


Amúgy nem találsz a lakhelyedhez közel, ahol személyesen átvehetnéd? Akkor megspórolnád a postát...

2012. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem el van sárgulva a gumi része is. Én még 3 e ft-ot is sokallom érte.

Nekem ugyanilyen állapotú van, épp a kukába készülök kidobni. Hm....

2012. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sárgulás szinte 1-2 hét után mindegyiknél kijön...nem függ tőle, hogy milyen állapotú.
2012. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fejnem kellett hónapokon át, és én is elég gyorsan kikötöttem az elektromosnál, mert a kézivel - legalábbis nekem - iszonyúan fárasztó volt (napi 5-6x, éjjel is). Egyik barátnőm azután tért át a gépire, hogy már ínhüvelygyulladást kapott a kézi fejéstől.

Jó esetben nem lesz szükséged állandó fejésre, és akkor nem lesz rá szükséged (mondjuk akkor a kézire sem...), de szerintem is találsz ennél olcsóbbat.

2012. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is vettem használt Avent kézi fejőt. Egy percig nem használtam, mert nem ment valami miatt és a kezem tropára ment. Inkább vettem utána Medela gépit. Az nekem nagyon bejött, már 4 hónapja azt használom napi 4 alkalommal. Ez is használt volt, de még elég jó bírja a strapát. Persze kérdés mennyi tejed van és mennyit kell fejned, mert ha több van akkor mindenképpen gépet vegyél, abba is van használt ami jó.
2012. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os vagyok ismét. Megnéztem és már 7-8 ezerért van gépi medela. Ha több tejed van és tovább akarsz fejni én inkább ezt javaslom. Ezt később ugyan így el is tudod adni. Ha jól látom pont ehhez még a kézi fejőt is odaadják.


[link]

2012. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!