Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 héttel szülés után, ha...

10 héttel szülés után, ha eddig szoptattam, már lehet menstruálás?

Figyelt kérdés
Babám napi 8x szopizik. 3,5 hétig véreztem majd mutána még kétszer és 7. Hét óta semmi. Azonban azóta fájdogál hasam és ma kevés elővérzésem van. Dokihoz márc 21re van időpontom. A lepényem nemjőtt ki egyben ezért kitisztítottak. Lehet h mégis maradt valami vérrög? Vagy lehet már menzesz?
2012. márc. 9. 17:51
 1/5 xStefix ***** válasza:

Ha a babád szépen szopizik és gyarapszik is, akkor nem valószínű, hogy maradt bent lepénydarab, de ha szükségét érzed, nézesd meg inkább. (Egy félkörömnyi lepény is teljesen le tudja gátolni a tejtermelést.)

Én visszatérő menzeszre gyanakszom inkább.

2012. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet menzesz! Első babámnál 8 hét után,másodiknál 6 hét után jöt meg,pedig mindkétszer szoptattam. A 8 hónapos lányom most is szopik,de 34-35 naponként jelentkezik a mensim.
2012. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sumergo ***** válasza:
Sajna nekem is megjött 10 héttel szülés után., és azóta is szép szabályos időközökben megjelenik. Pedig szoptatok, vagyis most, az utolsó alkalomnál adnom kellett a lányomnak gyümit délelőtt, mert totál kiszívta üresre a melleimet, de hisztizett kajáért. A védőnő mondta, hogy már nem gond, ehet nyugodtan gyümölcsöt. 4,5 hónapos. Szerintem neked is mensi lesz. :-(
2012. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:
Enni ehet, bár jót nem tesz neki szerintem. :(
2012. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sumergo ***** válasza:
Akkor éheztessem? x?
2012. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!