Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Mi a tapasztalat?...

Anyukák! Mi a tapasztalat? Szülés után mennyi idő múlva nyertétek vissza terhesség előtti alakotokat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak fogytam és fogytam. Terhesen is fogytam 4 kilót (57 kilóból), majd végül 8 visszajött a szülésig, szoptatás alatt tovább fogytam elég sokat, hiába ettem...

Szülés után egy évvel lettem újra önmagam testalkatilag és testsúlyban.

Lehet ha híztam volna, akkor nem így történik, de lehet akkor is kellett volna vagy egy év mire önmagam leszek.

2012. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1 év után, mikor a szoptatást is abbahagytam. Nem fogyóztam, lementek a kilók maguktól. A mellem persze lóg, de a régi ruháimat hordom és ugyanannyi kiló vagyok.
2012. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
20 kg-t szedtem fel terhesen, és amikor a fiam 8 hónapos volt, már a régi önmagam voltam, pedig szoptattam. A szopit 17 hósan hagyta abba.
2012. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
en 13kg hiztam terhesseg alatt 55kg val keztem a terhesseget es miutan haza jottunk a korhazbol ra egy hetre 52kg voltam es most a kislanyom 7esfel hos 53kg vagyok
2012. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kb. 6 hónappal utána. Egy éves korára már mínusz 2-3 kilónál jártam mindkét gyerekem után. Pedig 20-21 kilót híztam mindkétszer.

Nem tudom harmadikkal mi lesz, mert most kevesebb jött fel, eddig 10 kiló, de már csak két hónap van kb. hátra...

2012. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én mindegyikkel mire kijöttem a kórházból, a terhesség elötti ruhámban mentem haza. Mindegyiket utána még 8-12 hónapig szoptattam és tartottam a súlyomat.
2012. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16 kilót szedtem fel, 76 kilóval mentem szülni. A kórházból 70 kilóval mentem haza, 2 hónap múlva 64 kiló voltam. Most egy eves a lanyom, én meg 65 kiló vagyok. Sajna lusta dög vagyok. :(
2012. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
LÁnyommal 10 kg-ot híztam, 62 kg-ról indultam, 3 hét múlva 60 voltam. Aztán észrevétlenül a szopik ritkulásával feljött 4 kg, így lettem terhes az ikrekkel, 64 kgról indulva, +13 lett a vége. Haza 65 kg-mal jöttem a kórházból 11 nappal a szülés után. Sajnos a szopik ritkulásával most is híztam 5 kg-ot, 17 hós korukig szopiztak, akkor keztem fogyózni, vagyis inkább rendesen étkezni (normál adagokat, kenyért nélkül, sok zöldség, gyümi,husi), így január 4 óra 10 kg ment le. Még 4-5 hátra van, de kezdek sajnos lustulni. :-( De akkor sem adom fel!!!! Itt a tavasz, hajrá!
2012. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, 3 gyerekem van, mindháromnál míg szoptattam nem nagyon fogytam, utána kis odafigyeléssel lementek, ez olyan 12 hónapos koruktól 15 hónapos korukig ( mivel olyan 6-8 kiló plusz volt rajtam). Most azon felül is le szeretnék adni még pár kilót és akkor kiló ügyileg elégedett is leszek. (az egy másik dolog amit előttem is írtak, hogy a bőröm pl. katasztrófa meg a mellem is, pedig nem híztam sokat egyik terhességnél se 10-12 kilókat).
2012. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Sajnos nekem sem mennek le a kilók.Kb 20 kg híztam!!!Most 6 és fél hónapos a babám ,sokat szopizik,de a kilók ragaszkodnak hozzám.Meg sem mozdulnak.A másik két gyermekemnél a 8dik hónapra már elég sok kg-től megszabadultam.Remélem most is így lesz.Szép estét mindenkinek!
2012. márc. 16. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!