Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen testhelyzet vált be a...

Milyen testhelyzet vált be a legjobban a Medela kézi húzogatós mellszívótoknál, amellyel a lehető legrövidebb idő alatt a legtöbb tej nyerhető ki és a póz nem teszi tönkre a csuklót, kezeket vagy a hátat?

Figyelt kérdés
Próbálom megtalálni a legjobb pózt, mivel 1 havi használat után már eléggé fáj a csuklóm és úgy bedurrant a hátam, hogy görcsoldó injekció meg erős fájdalomcsillapító pirulák kellettek. Az iszonyú hátizomgörcs sajna rákényszerített a gyógyszerszedésre. Ezért 2 napja nem is tudom odaadni a tejemet az 1 hós ikreimnek, de fejnem viszont muszáj, mert nem szeretném, hogy elapadjon a tejem! Elképzelhető, hogy én csinálok vmit rosszul. Köszi a segítséget!
2012. márc. 21. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ülve szoktam vele fejni, kicsit előredőlve, de tényleg baromira strapás. Próbálj meg inkább egy motort szerezni hozzá.
2012. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!