Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi igaz abból, hogyha újszülöt...

Mi igaz abból, hogyha újszülött babámnak cumisüvegből adok inni, utának nem kapja be a cicit?

Figyelt kérdés

Úgyértem pl: ha fájna a hasikája egy kis ánizsmagos tea stb...

Úgyhallottam jobb ha ebben az esetben már kispohárból adom neki, igaz ez


2008. ápr. 14. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hülyeség!az én babám 3 napig fogadta el a cumisüveget(csak a kórházban)utána 10 hónapig csak a cicit kérte.nem volt hajlandó se enni se inni csak a cici!
2008. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az innivalót,ha kérte, cumisüvegből adtam a fiamnak. A cicit ugyanugy elfogadta utánna. 1 éves koráig szopizott. Van olyan aki azért itatja pohárból,mert nem akarja,hogy rászokjon a cumisüvegre a gyerek.

Nyugodtan itasd meg cumisüvegből.

2008. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. ápr. 14. 15:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem az lehet a baj, hogy nem kapja be a cicit, hanem hogy rosszul kapja be, ezért még jobban kisebesedhet (valamennyire mindenképpen valószínű), a tej is nehezebben jön belőle, ha rossz a technika, amivel szívja, emiatt kevesebbet eszik és nyűgösebb lesz, végső soron a kedve is elmehet a cicitől, mivel nem sikerül rendesen ennie. Mondom LEHET. Nem törvényszerű, hogy így lesz. (én azért nem kockáztattam)
2008. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A cumisüveget egészen másképp kell szívni, mint a cicit. Ha megszokja, akkor a cicit is úgy próbálja szívni és abból úgy nem nagyon jön.

De nem biztos, hogy így lesz, babája válogatja.

2008. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Húúú....

Hát köszi!!!:(

2008. ápr. 14. 18:19
 7/13 anonim ***** válasza:

SZia!

Én már kínlódok a picivel általában esténként, amikor nagyon éhes a fürcsi után. Nem kell neki ciciből a tejcsi, de cumisüvegből igen!Így utólag, biztos, hogy nem adnám neki üvegből, ha nem elég a szopi!Már három hónapos, és huncut, mert tudja üvegből könnyebben jön.

De akkor miből adjuk, igaz??!!Hát nem tudom, mert egy újszülött még nem tud inni pohárból. Vagy próbálkozni lehet?

Sok boldogságot és jó babázást.

2008. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Pici lyuku cumit kell tenni az üvegre,és olyat választani,ami hasonlít a cicihez.

Én mindkét gyerekemnek adtam cumit is,cumisüveget is,és nem befolyásolta az etetésüket.Adok a harmadiknak is ha kéri.

Egyébként vannak rosszul szopó babák,akik akkor sem akarnak rendesen enni,ha nem kapnak üveget.

Nem egyformák a babák.

Szerintem adj neki inni üvegből nyugodtan.

Boldog babázást.

2008. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja,és ha ezektől nem szopik,akkor az ujjszopás pont annyira befolyásolja ezt.És azt el sem lehet venni.


Üdv:Előző válaszoló.

2008. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Adom neki,akkor ha még éhes. Kénytelen vagyok. Lehet a foga miatt nem kéri sokszor a cicit.Meg van duzzadva az ínye.A dokinéni mondta. Avent 0+ használok, vagyis éppen hogy jön belőle.Cici utánzat.
2008. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!