Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elutaznátok 800km-re ha a...

Elutaznátok 800km-re ha a testvéreteknek lenne az esküvője? 2 honapos lesz akkor a kislányom.

Figyelt kérdés
Persze anyosomék tiltakoznak,egyszerüen képtelenek megérteni engem,amugy a védőnő rábolintott,még a doktornőt megkérdezem.
2009. jún. 26. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott minden körülmény adott lesz nektek és a babának, akkor miért ne?

érezzétek jól magatokat az esküvőn :)

2009. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp.
2009. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, többször megálltok majd útközben. Egyébként ő nagy valószínűséggel végig fogja az utat, ha mégsem, megeteted és alszik újra. Én biztosan elmennék, főleg, ha a testvéremről van szó.
2009. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen! Egy 2 hónapos gyerek már simán "kibírja" úgyértem, semmi baja nem lesz ettől.
2009. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mennétek, érezzétek jól magatokat! Arra figyeljetek, hogy ne tapogassák agyon a picit... Bár biztos nehéz lesz visszatartani a "sisere hadat", olyan édesek ezek a kis tündérek...:)
2009. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,és bisztositottak mindent ahol alhat a pici a lagzi alatt.
2009. jún. 26. 16:32
 7/9 anonim ***** válasza:
A testvérem eskűvöjére?Mondhat bárki,bármit,ott a helyem.Nővéremék havonta megteszik ezt a távolságot kocsival.4napos volt a bébijük,mikor előszőr megtették ezt az utat.(muszáj volt)A kicsi 10-ből 9szer átalussza az utat.Ma már két éves.Ott pedig helye legyen és kész.Anyóssal ne törödj,csak a bébivel és a tesoddal.
2009. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, hogyne. Talán még jó is, hogy ilyen picuri, pl egy évesen már nehezebb lenne lefoglalni. Ha ott adott minden körülmény, ami miért ne lenne az, én biztosan nem hagynám ki.

Jó utat!

2009. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. jún. 26. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!