Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet a babának kedvenc cicije?

Lehet a babának kedvenc cicije?

Figyelt kérdés
Az én 3 hós kisfiamnak úgy néz ki, igen. Éppen ezért nekem mindig muszáj a nem kedvenc oldallal kezdeni, mert ha a kedvenccel kezdünk, akkor a másikat már nem hajlandó egyáltalán bevenni, hiába tukmálom. Attól félek, így egyikből sem szopja ki, csak az előtejet...
2009. jún. 30. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én 2 hónapos kisfiam is válogatós.Nem nevezném kedvenc cicinek, de ha olyan napja van akkor pár etetésnél csak az egyik cicit hajlandó elfogadni.A másikból szív egy pár kortyot aztán égtelen üvöltésbe kezd, amíg át nem teszem a másikra.Ott édesdeden kortyolgat, majd /jóllakottan??/

kiköpi és mosolyogni kezd.

Nálunk váltakozik a cici kérdése.

További kellemes napot és jó babázást, szoptatást.

2009. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak a bal volt mindig a kedvence, éjszaka vagy nappali alvás közben elfogadta a jobbot, de ha éber volt, sose. Így volt nappali és éjszakai cicim :-)
2009. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom3honapos,nem akar enni a bal mellemből.Huzza a bimbom,és mosolyog.Reggel mikor nagyon éhes azt adom neki,olyankor nem válogat.Napközben csak kinlodunk.De muszály azt is üritenie.
2009. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!