Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes nem szoptatás után ha...

2 hetes nem szoptatás után ha elkezdem a More Milk kapszula szedését, várhatok e valami jó eredményt?

Figyelt kérdés

Kislányom 6 hetes, 4 hétig szopizott, igaz nagyon kevés tejem volt, napi 100 ml!

Ittam a teát, szedtem a homeosbogyót, és a végén már söröztem (alkoholmentes). Aztán egyszer csak napi 30 mlre csökkent, abba hagytam a szoptatást, meg a fejést is!

Szerintetek, ha elkezdeném szedni???????,


9 éve egy cseppet sem tudtam szoptatni, most legalább már volt valamennyi! De lehet még több? Így 2 hét kihagyás után is??????????


2009. júl. 2. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg. Az anyatej teljes elapadásához az utolsó szopihoz számolva 40 nap kell. Ezen belül bármikor növelhető a mennyiség.

Keresd meg Esztert itt, nekem nagyon sokat segített: [link]

2009. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

én szedtem az elején a 2 doboznyi előírt kúrát és mikor abbahagytam, pár hét múlva alig lett tejem. Újra elkezdtem és segített. Meg persze az is, hogy sok folyadékot ittam. Olvastam azt is hogy valaki örökbe fogadott egy kicsi babát és tudta szoptatni, pedig a nagyobbik gyerkőc már 9 éves volt. (most nézem, hogy neked is kb. ennyi a kiesés)

Szerintem ne szedj és igyál egyszerre mindent. Eggyel próbálkozz.

Nem veszítesz vele semmit! És még akkor is tedd mellre a babád, ha tudod, hogy nem jön.

Szurkolok!

2009. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg, ártani biztos nem árt, mondjuk elég húzós ára van, de nekem csak ez hozta vissza a tejcsimet, ami egy jó kis tejláznak köszönhetően majdnem teljesen elapadt,én még kombinálom milupa milusannal!
2009. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem megpróbálom!!!
2009. júl. 4. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!