Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyáltalán nem hajlandó...

Egyáltalán nem hajlandó szopni a babám (ma 10 napos). Érdemes kihívni szoptatási tanácsadót?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Fejd le az anyatejet és kínáld neki kiskanállal, esetleg cumisüvegből.
2008. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez már megvan. De én szoptatni szeretnék!
2008. ápr. 26. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Üvegből egyébként elfogadja?

Ha igen,próbálj bimbóvédővel szoptatni.

Egyik kolléganőm kisfia csak így volt hajlandó szopni.


Sok sikert,üdv

2008. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes szoptatási szakértővel konzultálni! Sok lehetetlennel tűnő helyzeten segítettek már!
2008. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én végigcsináltam ezt. Egyszer csak nem adtam neki enni, majd estére már szopizott. Nagyon nehéz volt, de mikor sikerült, ömlött a könnyem. Ha nem vagyok ilyen kemény, már rég nem lenne tejem. Fejéssel nem tudtam volna fenntartani. Amúgy ezt az én ösztönöm súgta, ha neked nem, ne tedd.. Drukkolok!
2008. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én írtam az előbb is. Szopóreflex van?
2008. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Neked hány naposan sikerült? Tegnap este is próbálkoztam, de csak egyre jobban üvöltött, és attól félek, hogy teljesen meg fogja utálni a cicimet. Nekem már az első napokban sem akarta bekapni. Igaz, hogy császár volt, és csak másnap hozták, a tejem meg csak negyedik nap kezdett csöpögni... A nővérek is hiába próbáltak segíteni. Szóval, nem tudom, hogy szopóreflex van-e egyáltalán...
2008. ápr. 27. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az ujjadat a szájába dugod, és szopja, akkor van reflex. Mindenképp hívj fel egy tanácsadót!
2008. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképpen kérj segítséget, én is császárral szültem, szerencsére hamar lett tejem, de a fiacskám nagyon ügyetlen és lusta volt, a csecsemősnővérek segítettek, ill. itthon az anyukám segített egy hetet, meg a párom is megtanulta hogy kell segíteni, neked ők nem tudnak? Nálam elég volt annyi hogy odatartották a kis fejét én meg sokszor fél órányi próbálkozás után de bekapattam vele a bimbót. Picurom is volt hogy már üvöltött, gondolom éhes lehetett, de ma már messziről rákap a cicire sőt képes blúzon keresztül is! Most öt és fél hós.
2008. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is hasonló helyzetben voltam tiszta ideg miért nem kap a cicire.Én nem adtam neki máshogy legtöbbször fél óra mulva kapta be a cicit most 18napos és legtöbbször hamar rákap de van hogy félórát is játszunk mikorra sikerül utánna el sem akarja engedni.
2008. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!