Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Három hónapos a babám. Csak...

Három hónapos a babám. Csak anyatejes. Kb. két hete vettem észre, hogy iszonyatosan hullik a hajam. Ötletek?

Figyelt kérdés
Egy mosásnál ijesztő mennyiség hullik ki, ha fésülöm akkor is. Ráadásul még a gyerekre is kerül belőle. Nem győzöm szedni róla és a ruháiról. Szép dús hajam van, remélem így is marad, de nagyon elkeserítő ez a helyzet. Mit lehet tenni ellene? Mikor kell ezzel orvoshoz menni?
2012. jún. 13. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem tudsz tenni, Én is így vagyok. 5 hónapos a babám, a kezdetektől tápszeres, és mégis csomókba hullik a hajam, minden teli van vele...
2012. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljesen természetes. Terhesség alatt a hormonok miatt nem hullik a hajad, azért is lesz a legtöbb kismamának olyan szép sörénye várandósság idején. Ahogy ürülnek a terhesség hormonjai a szervezetedből, úgy azok a hajszálak is kihullanak, amelyek addig erőszakkal ott voltak tartva (normál esetben, ha nem vagy terhes, ki is hullottak volna) csak ugye ez ilyenkor egyszerre történik, elég látványos a dolog, így ijesztő lehet. De nincs miért aggódni, normális.
2012. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is dúsabb lett a hajam a terhességem alatt.

Örültem is, de most 6 hónappal a szülés után elkezdett hullani!:(

2012. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Kis idő, és rendeződik a dolog, marad hajad. :-)
2012. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vashiány...
2012. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold.Nekem is kb 2-3 hónapos volt a babám amikor elkezdett iszonyúan hullani a hajam.Most 6 hónapos múlt és már nem hullik,ezért megnövesztem egy kicsit :)
2012. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én múlt héten tettem fel ugyanezt a kérdést :) Azóta elkezdtem használni a Revalid hajtonikot, még csak 3 napja, azóta is hullik, csrébe viszont marha büdös és ragad a hajam... Remélem fog segíteni mert naponta porszívózom a 40 centis hajszálakat...
2012. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!