Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik mellszivókészüléket...

Melyik mellszivókészüléket ajálnátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az AVENT IQ elektromos készüléket vettem és használom. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Csak egy kicsit drága volt, de szerintem megérte. A Medeláról is csak jókat hallottam.
2009. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell. Ha szopi után kevés mennyiséget akarsz lefejni akkor elég a kézi, ha nem szopizik,csak fejsz,akkor érdemes beruházni elektromosra. Nekem is Avent van,kézi és elektromos is és csak jót mondhatok róluk.
2009. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló!


Nekem van egy eladó medela kézi mellszívóm.

Pár alkalommal használtam csak, nem volt annyi tejem hogy tudtam volna még +ba fejni.

Tej beindítása érdekében is ajánlják már a kórházban.

De nagyon szuper kis szerkezet, lehet rajta állítani a szívó erőn, könnyen tisztítható, amibe bele fejődik a tej abban lehet tárolni a hűtőben. Minden megvan hozzá, még pót gumi is, doboza is megvan.

Bővíthető, csak egy adaptert kell hozzá venni, s elektomos mellszívó lesz belőle.

Harmad annyiba kerül mint az avent, s ugyan olyan jó.

Ha érdelek írj privit.

3000 ft + posta ktg. (kb.500 ft.)


[link]

2009. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Avent isis kézi mellszívó, 15 ezerbe került, és 130ezret hozott, mert a fölöst elvitték. Gyors, kényelmes, kíméletes, nagyon szerettem!
2009. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Avent kézi
2009. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!