Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek melyik melletekben van...

Nektek melyik melletekben van kevesebb tej a kisebbik vagy a nagyobbikban és hogyan lehetne növelni a mennyiségét?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik mellem kisebb, mint a másik, de én nem tapasztaltam, hogy az egyikben kevesebb lenne, mint a másikban. Szerintem nincs semmi gond neked sem. A tej mennyiségét én rántott levesekkel( nem hittem benne először én sem, de nekem bevált), gyakori szopiztatással növeltem.
2012. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:

Előzőleg a nagyobbikban volt kevesebb, egy elzáródás utántól.

De egyébként legtöbbször nincs ilyen összefüggés.

Elegendő folyadék, több pihenés és a gyakoribb szoptatás segíthet.

2012. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nekem a bal herémben van több tej:)
2012. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem abban van több, amelyikből először szoptattam.

2012. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a bal mellemben volt több tej pedi az vvolt a akisebb, sajnos szerintem nem igazán vanolyan dolog ami növeli a tej mennyiségét, én rengeteg zöldséget, gyümölcsöt ettem, valamint rántott levest madártejet és sok sok szoptatós teát ittam, de nem lett több tejem, sőt 3 hónapos kora után már kellett pótlást adnom a babómnak, de az első babámnál nem ettem semmi "extrát" és nem ittam szoptatós teát sem mégis egy éves koráig szopizott és fél évre elegendő tejcit tudtam lefagyasztani. Persze lehet, hogy ez is alkati kérdés. Azt mondta a védőnő, hogy szoptassak sürübben vagy fejjem le e tejet 1-1,5 óránként. Így " át lehet vágni" a testünket, mert azt hiszi, hogy több tejre van szükség.

Sok sikert a szopiztatáshoz. Erőt egészséget, boldogságot mindnyájatoknak.

2012. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!