Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatas alatt rostos leveket...

Szoptatas alatt rostos leveket lehet inni? Okozhat ez hasfajast 2hetes babamnak? Bio kávé, amiben nincs koffein ihato?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2009. júl. 14. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én koffeinmentes Nescafé-t iszom naponta 2X, nem mertem eddig még rendes kávét inni (4,5 hós). Már megszoktam az ízét. Rostos üdítőket nem ittam, csak ásványvizet.
2009. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagyon kívántam az elején a gyümölcsleveket,de a kisfiamnak hasmenése lett tőle,így abbahagytam.

Ezért gondolom,hogy hasfájást is okozhat.

Én is azóta csak ásványvizet iszom,a márkákat 2-3 hetente váltogatva,a különféle ásványi anyag tartalom miatt.

2009. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemes kávéból főzött tejeskávét iszom, naponta kétszer, 4 hóna pja szoptatok
2009. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3:1ben kévét iszom,mindig csak fél csomagot keverek ki kb.2dl vizben.Rostoslevet is iszom,szinte már minden fajtát ittam.4honapja szoptatok.
2009. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rostos levek okozhatnak hasfájást a picinél, így inkább a szűrtet javasolják. Koffeinmetes kávét nyugodtan ihatsz, de módjával szerintem még koffeineset is.
2009. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is iszok rostosat minden nap, laktoherb teát és sok ásványvizet. A kislányom nem hasfájós (9 hetes). A nagyobbik lányommal is így voltam. Gondolom ezt is embere válogatja...(pl.van aki karalábét is ehet, én azt nem próbálom ki, nem kísérletezek).

Az első gyermekemnél semilyen kávét nem ittam, most viszont nescafét iszok reggel 2 dl tejcsivel, és semmi baja a picimnek, aludni is sokat alszik 'hálisten' :-).

2009. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!